Wpis z mikrobloga

@PLAN_B: tylko po co? Nie lepiej wtedy zgłosić do serwisu by naprawili? Tworzenie osobnych aplikacji do przeglądania stron internetowych jest logicznie nieuzasadnione. Czekam kiedy ludzie to w końcu zrozumieją i to wszystko wróci do normy bo już kiedyś to mieliśmy w 2008 nazywało się Miasto Plusa. Instalowało się program na komputerze aby wygodniej stronę obsługiwać. Potem przyszły przeglądarki które pozwalały się tego pozbyć. Następnie weszły komórki i mamy powtórkę.
@PLAN_B: Każdy inaczej rozumie intensywne używanie, ale jak miałem go wcześniej to codziennie musiałem go ładować na noc, gdy miałem parę aplikacji w tle oraz trzy skrzynki pocztowe.

Co do aplikacji wymienionych przez Ciebie używałem wykop oraz olx (wersje z androida) i działały znośne (co by nie mówić, ekran tylko trzy cale).
@CichyWiatr: dzieki. Co do intensywnego używania to ja mam na myśli głownie włączone wifi, lokalizacje, bt, odświeżanie w tle, i włączony internet po sieci (lte) plus do 10 połączeń dziennie (krótkich po około 3-5 minut) oraz 2 h muzyki.
I tyle :) jak pociągnie 2 dni to super a jak 1.5 to też spoko.
@PLAN_B: jest sztucznie stworzony. Przez co zabetonowano możliwość wyboru komórek do praktycznie dwóch systemów. Gdyby zostało przy stronach, nie pomyślałbyś nawet nad zadaniem tego pytania.
@ksiak: no nie, ale jak widać uznałem to pytanie za jedno z ważniejszych i dlatego je zadałem. Nie zawsze serwis chce lub nie może poprawić stronkę w miarę szybkim czasie. No a aplikacje też nie są doskonałe.
@PLAN_B: to bez problemu, bo najwięcej energii biorą aplikację z androida oraz podświetlenie ekranu.

Ja swój katował trzema skrzynkami pocztowymi, które synchronizowały się w czasie rzeczywistym oraz facebook, gadu, twitter, klient rss, skype, olx, które działały w tle.

Powinien dwa dni wytrzymać u Ciebie :)
@PLAN_B: raczej nie tyle nie może co nie chce. Jakby nie patrzyć to ponownie jest to nielogiczne gdyż więcej czasu i problemów oraz ludzi jest potrzebnych by zrobić coś w aplikacji. Trzeba obsłużyć kilka platform ale ze względu na podejście właścicieli witryn i marketing jest jak jest. Jedyna opcja w tej chwili to piętnować takie zachowania i spamować właścicieli witryn by nie zamykali stron dla użytkowników telefonów z systemami innymi niż
@PLAN_B: Aha i ja mam też problem z aplikacjami opartymi o usługi google (np. mapy google), choć inne nawigacje działają mi świetnie. Ogólnie są to świetnie wykonane telefony z super płynnym systemem, ale co raz mniej perspektywicznym. Do prostych zastosowań (e-mail, przeglądarka) idealny. Zero ścin, świetna jakość ekranu. Ja w przyszłości będę celował w Blackberry Priv, ze względu na klawiaturę (to przede wszystkim) i wykonanie oraz stylistykę. Ale mimo wszystko to
@PLAN_B: ja korzystam tylko z LiveScore, przelicznika walut i kilku gierek oraz apki Mega. Strony internetowe przeglądam w przeglądarce BB, która jest świetna. A BB Q10 jak najbardziej warto nabyć, chociaż jeśli masz kasę to bierz Q20