Wpis z mikrobloga

Mam takie przemyślenia, że jednym z najlepszych festiwali w Polsce jest Slot Art Festiwal. Nie wiem jak to możliwe, ale przez tydzień można poczuć że wszyscy są dla siebie uprzejmi i życzliwi. Każdy się uśmiecha, a dzięki temu że na terenie festiwalu nie można pić alkoholu panuje porządek. Miło jest przebywać w takim miejscu, mieć możliwość uczestnictwa w koncertach, warsztatach, filmach. To jest super. Sama byłam pierwszy raz, ale serdecznie polecam to osobom, które mają jakieś blokady w sobie i nie potrafią się przełamać. Slot to idealne miejsce do takich rzeczy. Poletzam motzno
#slotartfestiwal #przemysleniazdupy
  • 3
@kartofl: jak jedziesz na festiwal to jedziesz sie wyluzować i kazdy ma lepszy humor niz na co dzien + ludzie jadą sie tam łączyć, a podczas zwykłej codzienności ludzie lubią pokazywać co ich odróżnia od innych. Gdybys z tymi ludźmi studiowała/pracowała/mieszkała pojawiłyby sie pewnie problemy ;) fajnie przeżyć cos takiego, ale nie warto ulegac wrażeniu ze zbierają sie tam najuprzejmiejsi ludzie świata.
@factoryoffaith_: Domyślam się, że nie byłoby tak kolorowo, ale mimo wszystko nie jest Woodstock czy jakiś inny szatan. Można zostawić namiot i nikt Ci go nie okradnie. Nie wiem jak jest gdzieś indziej, ale tutaj ten cały patrol faktycznie spełnia swoje zadanie i nie kradno