Wpis z mikrobloga

Jak tam mirki u Was? Ja dawno nie miałem tak dobrego dnia.

- przed chwilą się dowiedziałem, że zaliczyłem koło poprawkowe które pisałem dziś rano

- z racji tego że mam dobrą pamięć fotograficzną będzie tak z co najmniej 90% z egzaminu zerowego, który również pisałem rano, także 1 egzamin mniej w sesji

- po południu odezwali się do mnie w sprawie praktyk... jak się potem okazało bezpłatnych (lel) no ale miło z ich strony, że się w ogóle odezwali. Pójdę na tę rozmowę, zobaczę.

- jak odkryłem że powyższe są bezpłatne, to napisałem maila do innej firmy (tym razem takiej, która oferuje płatny staż i bardziej interesujące mnie stanowisko) czemu urwał się kontakt (mieli z półtora tygodnia temu przesłać mi zaproszenie na rozmowę). Po paru godzinach odpisali, przeprosili za zwłokę spowodowaną dużą liczbą chętnych i poinformowali, ze jutro/pojutrze będą wysyłać zaproszenia, i że "do mnie na pewno takie trafi".

Do pełni szczęścia brakuje mi teraz tylko zimnego browarka z Pinty. Ale jest zimna Cola, więc ujdzie. To jest dobry dzień dla naukowca :D #chwalosie #dobrydzien #jestdobrze
  • 4
  • Odpowiedz