Wpis z mikrobloga

Mam jakiś dysonans poznawczy. Na mirko tylu z was się żali, ze kobiety teraz takie wyzwolone, nie chcą dzieci, zdradzają, mężatki zostawiają "nudnych" mężów dla lepszych opcji itp. A ja nie widzę w moim otoczeniu facetów chcących założyć rodzinę. Jeden nie lubi dzieci, drugi ma wątpliwą postawę i nie przeszkadza mu, ze dziewczyna jest zajęta (z takim to chyba żadna rozumna kobieta nie chce być). Trzeci jeszcze za młody na takie rzeczy. Może znam mało facetów, ale nie znam żadnego wolnego, który chce założyć rodzinę i ma jakiś kręgosłup moralny w tych sprawach. Jak to jest, że życie sobie a mirko sobie? Gdzie są te wszystkie rodzinne mirki w realu? Takie refleksje po tym temacie z pierdyliardem plusów http://www.wykop.pl/wpis/18508579/emancypacja-kobiet-to-glowny-powod-przez-ktory-mez/
#zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 39
@kaszkai: A co powiesz o facetach, którzy np. chcieli mieć dziecko w wieku 22-24 lata, niestety różowypasek uważał że to jednak za wcześnie? a teraz kiedy lvl 28 here jakoś nie odczuwa już potrzeby spłodzenia dziecka ani teraz ani w najbliższej przyszłości, za to mój różowy bardzo często o tym mówi, a teściowie to już nie wspomnę....
@kaszkai: bo czułem że to ten odpowiedni moment na spłodzenie syna/córki, a czemu się odmieniło bo pewnie miałem już dość próśb i starań. Po prostu sprawa mi zobojętniała, aż przykro mi się do tego przyznawać.
@TheeMI: I wierzysz, że osoby w tym wieku spamują nocną durnymi obrazkami, kretyńskimi tekstami, a najbardziej to widać gdy szkoły mają wolne. Gimb się przyzna, że ma 13 lat?? On napisze że ma 40.
@TheeMI: No więc właśnie. Ja na główną zerknę, ale zwykle są to wykopaliska dla plusów. Szukanie sensacji rodem z Faktu czy SE. Wolę mikroblog, bo miałam problem z drukarką, już miałam odsyłać na gwarancję, ale napisałam i jeden Mirek mnie oświecił.
@kaszkai: to jest chyba kwestia towarzystwa i ich wieku, jest taka przepaść myśleniowa miedzy ludźmi z pokolenia 70 80 może jeszcze początek 90 roku a ludźmi z pokolenia y że czasem mam wrażenie że z tego pokolenia już nic dobrego nie wyrośnie... zero komunikatywności brak rozmów i spotkań tylko telefony które dają im poczucie bezpieczeństwa...
@kaszkai: często ojcowie nie bardzo mają czas na udxirlanie się. Dzieci absorbują ogromną ilość czasu, a na wykopie... cóż, tu ojcowie bywają rzadko lub im nie po drodze. Czasem wolą ciekawy artykuł na kiblu przeczytać niż żalić na mirko, bo - uwaga, zaskoczenie - niewiele mają czasu i spokoju. Tutejsza grupa społeczna jest raczej mało reprezentatywna.
@kaszkai: Ja mam 24lvl i chciałbym w przyszłości założyć rodzinę, niestety jestem brzydki i niski, więc się nie uda.

Może ci faceci co chcą rodziny i stabilizacji to tacy, co ich nawet nie zauważasz? Łatwo jest przegapić skromnego mirka, gdy w oczy się rzucają imprezowicze i samce alfa co wolą się bawić niż zakładać rodzinę.