Wpis z mikrobloga

a więc ekhem

-nie wysypiam się ,
-cały dzień ziewam
-śpie w godzinach 3-12 zazwyczaj (inaczej nie zasypiam)
-przy wyższej temperaturze albo gdy jest duszno zaczyna swędzieć mnie skóra i robią sie małe pęcherze z wodą na dłoniach i stopach
-biała część paznokci rozrasta sie wgłąb paznokcia (w strone dłoni)
-zaczynam mieć problemy z trafianiem w niektóre stopnie schodów jak są niskie (xD)
-szybko męczą mi sie oczy od patrzenia w ekran
-trzęsą mi sie ręce
-często czuje straszne zimno w stopach
-dość kiepsko znosze niskie temperatury (np w zimie pomimo kurtki na eskimosa jest mi zimno)
-często pojawiają sie bóle głowy

mógłbym jeszcze troche wymieniać ale nie ma sensu

dodam że od lat zanim to sie zaczęło nawet miałem sytuacje gdzie na kilka sekund zupełnie traciłem wzrok oraz miałem dziwne uczucie na języku jakby drętwiał + przestawałem czuć większość rzeczy np nie czułem że stoje

co to może być ? ostatnimi laty może z 3 razy tak miałem

zazwyczaj w godzinach około 11

czy ja umieram ?

#zdrowie < w #!$%@?

pic rel to ja

od kilku tygodni też sie nie goliłem (bo po co)
Pomaraczowy - a więc ekhem

-nie wysypiam się ,
-cały dzień ziewam
-śpie w godzin...

źródło: comment_00r7aBBbRd7k92E2iUHElb1DiPN7j36J.jpg

Pobierz
  • 24
@ImperiumCienia: nie odżywiam sie źle !

prawie wcale ;p

@wytrzzeszcz: explain

@AtakObcych: jak ? śpie długo
czasem starałem sie iść wcześniej jedyne co mi to daje to ból glowy i nic poza tym zazwyczaj nawet nie potrafie zasnąć wcześniej

@MrPickles: byłem do lekarza z objawami bardziej fizycznymi
każdy mówił co innego każy przypisywał co innego jedyne co mi to dało to zmarnowany czas na jeżdzenie (żołądek średnio znosi
@AtakObcych: zasnąć przed snem...

@FuriousViking: pewnie będe kretem bez stóp i dłoni

już sie przekonałem ile są warci nasi lekarze ;p

jak pisałem jest tego więcej i niektóre rzeczy mam od ukochanych rodziców i ich super genów więc nie widze sensu nawet bo i tak nie uda sie moich prostych małych marzeń osiągnąć

chce tylko wiedzieć czy to coś wyjątkowo zabójczego czy raczej zwykłe gnicie
@Pomaraczowy: Chłopie skąd randomy w internetach mogą wiedzieć:d
Idziesz do lekarza rodzinnego i mówisz, że chcesz snierowania na badania okresowe, bo jako dorosły facet chcesz zbadać swoje zdrowie. Robisz mofrologie, testy na alergie to podstawa. Jeśli to nie daje żadnych wyjaśnień co do Twoich objawów idziesz do endokrynologa w pierwszej kolejności. Robisz badania. Jeśli nie ma zmian ani zaburzeńz hormonami, idziesz do dermatologa i badasz problemy ze skórą. Być może jakieś
@FuriousViking: jedyne co narazie moge odpowiedzieć to to że testy na alergie robiłem i tylko plaster którym mi je zakładali wywołał czerwoną piekielnie swędzącą skóre

atopowe zapalenie to to nie jest myśle że ktokolwiek by to łatwiej stwierdził

ale raz mi przypisali (tuż zanim nawet w okolicach intymnych zaczeły sie robić paskudne zmiany)
jakiś lek na swierzbowce i odziwo tylko tam pomogło w ciągu kilku dni