Wpis z mikrobloga

Jak slysze od znajomych ktorzy tak jak ja pracuja i zyja na emigracji ze nagle sa szykonowani po brexicie to cos mnie trafia. Nagle po kilku dniach od referendum zaczynaja dostrzegac dziwne zachowania, slowne docinki. Jakas dziewczyna zalamana pisze na facebooku historie o koledze z pracy ktory codziennie pyta czy juz jest spakowana i gotowa do wyjzdu. To chyba jakas zbiorowa paranoja. Nie wiem moze tak jest tylko ja mam na to #!$%@?.
#brexit #uk #emigracja
  • 22
@piotrczarnecki343: to jest #!$%@?.

Uwaga teoria spiskowa.
Jestem od 2 lat na emigracji i zauważyłem że jak średnio raz na rok (obserwowane zjawisko przed moim wyjazdem) zaczyna się nagonka na Polaków. Głównie łapią to polskie media a także rosyjskie trolle odstaszajac przed emigracja.

Tak więc większość jest wyssana z dupy.
@neoster: @medykydem: no to ja ci opowiem historię wczoraj z Asdy w UK, pracowałem w aptece i z racji słabego wifi i braku sygnału w telefonie latałem do jadalni bo tam leciał mecz na tv, miałem przenośny telefon i jak mnie potrzebowała koleżanka to mi dzwoniła i tak z 4 razy latałem, do jadalni przez ten czas wchodzili i wychodzili po 20, 30 minutach pracownicy, którzy mieli przerwę. No i
@neoster: @medykydem: no to ja ci opowiem historię wczoraj z Asdy w UK, pracowałem w aptece i z racji słabego wifi i braku sygnału w telefonie latałem do jadalni bo tam leciał mecz na tv, miałem przenośny telefon i jak mnie potrzebowała koleżanka to mi dzwoniła i tak z 4 razy latałem, do jadalni przez ten czas wchodzili i wychodzili po 20, 30 minutach pracownicy, którzy mieli przerwę. No i