Wpis z mikrobloga

Pełna treść artykułu tylko dla czytelników, ale wstęp mówi najważniejsze:

W 1991 roku Bill Gates, jeszcze przed wielkimi dokonaniami, spotyka Warrena Buffetta. Pyta go: - Co mam czytać? [...]


http://mamstartup.pl/ksiazki/7886/warren-buffett-podarowal-te-ksiazke-billowi-gatesowi-ponad-dwadziescia-lat-temu-przeczytaj-jej-fragment

To jest jedna z najlepszych metod samodoskonalenia jaką znam. Zapytać kogoś, kto osiągnął więcej - jak to zrobił. Wielokrotnie testowane i skuteczność niesamowita. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#milionowamotywacja
  • 4
@D3lt4: Gówniany promowany artykuł... nie dzięki. Chociaż jak ktoś jest ciekaw niedawno na quora pojawiła się lista top10 ksiązek Billa Gatesa
@bonus: na tym mamstartup już widziałem raz gówno artykuł promujący niesamowitą osobę, która wymyśliła aplikację do dzielenia się swoimi intencjami o chęci wyjścia do parku czy na obiad - umożliwia nam to już fb, twitter, etc - ale facebook według opinii tamtej osoby to niedostatecznie dobre rozwiązanie ponieważ tam trzeba napisać że się chce wyjść na obiad i ktoś to musi przeczytać i ew. odpisać że też chce iść. Natomiast pomysłem