Wpis z mikrobloga

@Indepeq propsuje takie zachowanie.Pewnie uratowałeś tym dupe nie jednej osobie, po co przejmujesz się opinią tych prostaczków?
A czy ludzie mają w dupie czy nie.... uczciwość świadczy o Tobie, a nie o nich.
@imamonster: #!$%@? tam wraca, nie naciągam klientów, robię za darmo w #!$%@? rzeczy, za które inni kasują bo to proste i zamiast naciągać na naprawy drogie można coś zrobić w kilka sekund. Z tego co moje oczy zauważyły przez lata najwięcej hajsu mają Ci co najwięcej w #!$%@? walą.
@Indepeq: Oczywisce, calkowicie sie z Toba zgadzam. Ekstrapolowanie jest bardzo szkodliwe, bo uderza rowniez w uczciwe jednostki, jednakowóż srodowisko taksowkarzy nie podjelo zadnych krokow, aby zmienic ten wizerunek nabijany latami przez januszy w starych Mercach z >1 mln przebiegu.
@Indepeq: Tak poza tematem: wiekszosc taksiazy pluje na ubera. Powiedz ze swojego punktu widzenia, czy nie lepiej byloby jezdzic dla korporacji i dla ubera? Czy to niemozliwe, bo zabrania Wam tego umowa z korporacja?
@Messix to nie jest prawdą. To że kilka osób z całej grupy ludzi nie podziękuję to je znaczy że powinno się kraść. A to że ktoś by mi nie oddał zgubione portfela to nie znaczy że ja też mam nie oddać