Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak przestać grać w gry komputerowe? Gram w różne gry... lol itp. Niby fajnie i sposób na nudę, ale czuje ze musze grać ciągle coraz więcej, żeby być ciągle lepszym. Jak się od tego oduzależnić? Niby nie gram całymi dniami, ale czasem to jedyna rzecz którą mam ochotę robić. Marnuję tak swój czas i chcę przestać, ale nie wiem jak. Chcę przestać całkowicie. Nawet nie tak jak teraz, że spędzę z 5 godzin raz na 2 dni, albo z 2 godziny codziennie. Chcę się pozbyć chęci grania. Jak to zrobić?
Do tej pory gry były sposobem na odcięcie się od rzeczywistości. Tutaj byłem dobry i sporo osób mnie lubiło. Mam do tego mały sentyment, ale jestem już zbyt duży na takie gówniane gierki. Więc jak się z tego wyrwać? Jak przestać? Co robić w zamian gdy mam mega nudne dni? Ktoś powie - wyjdź z kolegami, ale wychodzę.. są wakacje i wychodzę, a czasu mam mnóstwo. Chcę być od tego kompletnie niezależny. Jakie są wasze sposoby?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 9
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zacznij robić coś innego? Sam napisałeś, że grałeś po to, żeby odciąć sie od rzeczywistości i dlatego, że byłeś w tym dobry i ludzie Cie lubili. Znajdz sobie hobby, coś co lubisz, znajdz grupe ludzi, którzy robią to samo i w ich kręgu dąż do tego, żeby być najlepszym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Dzieci! Też dużo grałem. Odkąd mam dzieci został mi tylko telefon komórkowy. Jednego lapka córka zalała sokiem, na drugiego spadła z łóżka piętrowego. Miałem jeszcze taki mały z dotykowym ekranem to syn na nim usiadł i teraz klika samo po całym ekranie. Także idź i rozmnażają się
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Moim zdaniem na wszelakie uzależnienia najlepsza jest terapia szokowa :) pozbądź się wszystkich gier jakie masz-odnieś je do domu dziecka,wyrzuć,wynieś na strych,do piwnicy,whatever. I znajdź sobie jakieś hobby,które wypełni Ci czas,który spędzałeś na graniu w gry. Juz jesteś na świetnej drodze,skoro widzisz,ze to nałóg i chcesz się od tego uwolnić. Powodzenia!
  • Odpowiedz