Wpis z mikrobloga

Cholera, chciałem wydać do 1000 zł na kartę, już się cieszyłem, że wyjdą nowe karty za taką forsę, a tu taki #!$%@?. xD Bez 1400 zł to można co najwyżej będzie kupić stare Maxwelle i GCNy, albo jakieś referenty grzejące się do 90 stopni. Zanim z magazynów starocie się wysprzedają, ceny spadną i wyjdą karty do 1000 zł to lato minie. AMD i Nvidia znowu mnie zrobiły w balona xD ZNOWU #!$%@?! XD W takim razie jestem zmuszony zostać na Intel HD i grać w Minecrafta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pcmasterrace #komputery
Gother - Cholera, chciałem wydać do 1000 zł na kartę, już się cieszyłem, że wyjdą now...

źródło: comment_5L1s3uJESc5FoYvbxK2arA0bqD6S6CbQ.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Gother: to opis mnie XD
chociaż za 1000 niczego nie oczekiwałem, ale powyżej 1200 też nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

GeForce GTX 1060 - wydajność GTX 980 za 1279 zł, w sklepach 19 lipca.


@daaniel121: XDDDDDDDDDDDDD
po pierwsze to jest cena za najgorszą tandetę typu KFA2 czy jakiś inny Galax, a po drugie w polsce i tak będzie
drożej.
tutaj są te cudowne GTXy 1060 "niereferencyjne"
  • Odpowiedz
@daaniel121: Tak samo RX 480 można sobie zamówić z zagranicy za dużo niższą cenę. Tylko koszty wysyłki i inne takie pierdoły i wcale tak wiele nie zyskasz. No i to wersja referencyjna, czyli lipa.
  • Odpowiedz
AMD i Nvidia znowu mnie zrobiły w balona xD


@Gother: podziekuj swojemu otoczeniu co glosowalo na PiS czy PO - ponad 10 lat temu kiedy ta parada sie zaczynala dolar byl po 2PLN teraz - 4PLN....
  • Odpowiedz
@Michuy: jeśli ktoś mieszka w USA to tak, bo tam siedzibę ma Newegg. Jak sprowadzasz do Polski to dolicz VAT/itp. i wysyłkę, odpowiednio 251,98 zł i 148,39 zł. Razem 1 362,36 zł.
  • Odpowiedz
@MaddoxX1911: z tego co widzę to ebuyer nie wysyła do Polski. W casekingu możesz kupić najtańszego rx 480 8 GB z przesyłka za 279 euro (już wliczona przesyłka 8 euro) czyli teoretycnzie 1231 zł ale przy płaceniu paypalem i przewalutowaniu zł na euro potrzebujesz 1265 zł aby wyszło 279 euro po kursie paypala.
  • Odpowiedz