Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak za starych dobrych czasów... przed erą całego Facebooka, Instagrama czy Twittera... kiedy robiliście sobie zdjęcia obiadu... a potem szybko zasuwaliście do fotografa i wywoływaliście film... no a potem odwiedzaliście wszystkich swoich znajomych i pokazywaliście im zdjęcia swojego żarcia...
Pamiętacie?
No, ja też nie.

#heheszki #gimbynieznajo
  • 40
  • Odpowiedz
@wuju84: Raczej. Pamiętam, jak miałem 15-16 lat i hip-hop mi zajął całe życie. Miałem graffiti w pokoju, ziomki na bazie etc. I jak #!$%@? robiliśmy zdjęcia u mnie w pokoju na tle graffiti z groźnymi minami, jak prawilni goście ogoleni na łyso. Pamiętam jak ojciec się #!$%@?ł, gdy wrócił od fotografa - "#!$%@? Anon - 30 zdjęć w pokoju?! #!$%@?ście?!"

  • Odpowiedz
@wuju84: A pamiętacie jak za starych dobrych czasów podchodziliście do randomowych, obcych osób na ulicy i pokazywaliście im różne śmieszne obrazki? Albo zaczepialiście ich i pytaliście ich czy pamiętają te czasy kiedy robiliście sobie zdjęcia obiadu... a potem szybko zasuwaliście do fotografa i wywoływaliście film... no a potem odwiedzaliście wszystkich swoich znajomych i pokazywaliście im zdjęcia swojego żarcia...
Pamiętacie?
No, ja też nie.
  • Odpowiedz