Wpis z mikrobloga

Więc tak , po paru godzinach refleksji wstępnie chcę nabyć LeTV Le Max 2 , w sumie jest ładny, ekran retina snapdragon 820. Teraz pytanko , (1) gdzie najlepiej go kupić w chinach , oraz jaką (2) przesyłkę wybrać (cierpliwy jestem może być i 15 dni , tylko żeby VATu nie było) choć to ponad 300$ i (3) może warto dla bezpieczeństwa DHLem no sam już nie wiem, pomóżcie.

#chinskiecuda #gearbest #geekbuying #ibuygou #telefony #pytanie #letv
  • 8
@RodzynR wpisz w Google kimovil. Tak ci znajdzie najlepsza cenę. Też nad nim myślę. Wybór między mi5 a zuk z2 pro a tym le Max 2. Obecnie mam super amoled (s3) i bardzo mi leży cukierkowość ekranu. Boję się IPS że mi nie podejdzie i dlatego chcę dopłacić do zuk z2 pro żeby mieć amoled. Ma ktoś podobne doświadczenie?
@smyl: Tak, sprawdzone bo nie zapłaciłem vatu. Ogólnie faktycznie ona leci do Francji a później przejmuje ją DPD i przywozi kurier do Polski. Więc wygląda na to że sprzedawca ma jakiś tam sposób na ominięcie vatu w Europie albo płaci we Francji.
@npremium wiekszosc przesylek z Chin leci przez Belgie, Holandie, Szwecje, Estonie, wiec sam fakt przeladunku we Francji nie zwalnia z vat, ale jesli dalej idzie kurierwm dpd, to moze rzeczywiscie
@smyl: Jak do nich pisałem przed zakupem to pisali że na pewno nie zapłacę vat-u itp. Możesz do nich napisać sobie i zobaczymy co Ci odpiszą chociaż w samej aukcji już to gwarantują jak poczytasz.