Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, pomóżcie w wyborze, bo ja jestem już głupi.
Znalazłem takie fajne spodnie pic rel, no i sobie je zamówiłem. Jestem dość chudy i wysoki, zamówiłem więc bez wahania najmniejszy rozmiar 30 i dupa blada, bo są za małe. Następny rozmiar to 32 i ten wydaje się być dobry, ale obawiam się że znowu będą za krótkie, tutaj rozmiarówka konkretnego modelu:
http://www.hustla.pl/kartel/meskie-spodnie-typu-jogger-esco-jogger-pants-16-2/
Rozmiar 34 wydaje sie być ok na długość, ale chyab bedzie na mnie leżał jak wór po ziemniakach.
Moje wymiary: 181 cm wzrostu, 65 kg wagi. W obwodzie pasa mam 86 cm, długość nogi, tzn. tam gdzie jest nogawka 96 cm. Nogawka jest idealna jak trzeba w 32, ale nei wiem czy nie trzeba brac trochę większych od danego wymiaru. Wiadomo to joggery, rozmiary mogą być inne niż w zwykłych slim fitach.
Dodam tylko, że ta 30 była dobra na mnie, tylko zdecydowanie za krótka i wyglądałem komicznie.
więc do wyboru
32 - ciut za krótkie, ale dobrze leżące
34 - dobre na długość, ale leżące jak wór

proszę, doradźcie mirki
#streetwear #modameska #ubierajsiezwykopem #spodnie


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Mirki, pomóżcie w wyborze, bo ja je...

źródło: comment_ed3SJn47st5klKdXoVSgQGb8XfGPWxkO.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem dlaczego anonimowo. Niemniej dziwna rozmiarówka skoro 30 są na Ciebie za duże przy wdze 65 kg. Mój facet to chudzielec a jak ostatnio wbił w 30 to... no właśnie ledwo wbił. W każdym razie może poszukaj innej marki. Levis chyba ma nawet 28, a to już jest rozmiar dla na prawdę chudych.
  • Odpowiedz
OP: Po co przez anonimowe? co wy kuźwa, macie tu konto od tygodnia? nie wiecie co na tym tagu się dzieje? nie mam zamiaru się użerać z mirkami, którzy wyglądają jak gówno i próbują mi wmówić, że ubieram się tak czy siak - chcę tylko porady, za które dziękuje osobom udzielającym się na temat. rozmiarówka jest kijowa, ale egzemplarz który dostałem był naprawde dobry jakościowo i postanowiłem, że chcę dokładnie ten
  • Odpowiedz