Wpis z mikrobloga

To trochę w martwym punkcie jesteśmy. Parę osób pisało mi na priv, żeby zrobić przerwę, inne, że bez sensu jest ocenianie przeciw komuś kto nie dał opisu, a jeszcze ktoś pisał, że dodanie tych zawodników i wymiany zabiły formułe. Piszcie co robimy dalej, bo frekwencja też jest mała. #mirkodraftnba
  • 11
@parooow:

co robimy dalej?


Uczymy giba podstaw taktyki w koszykówce by jego oceny były sensowne a opisy interesujace xD

A tak serio to chyba przerwa się przyda, byłem przeciwny draftowi ale za dleko doszło by wycofywać się z decyzji. SKończmy już tę grę i odpocznijmy od niej na jakiś czas ;x
@parooow: Jako nie bioracy udzial w zabawie, zalecam jedno, bardziej luzne podejscie do zabawy. Takie tempo, zwlaszcza w okresie wakacyjnym jest zabojcze dla ludzi co pracuja i maja rodziny. Zrobmy zabawe z dluzszym czasem na ocene, np. 1-2 tygodnie, gdzie trzeba ocenic 2-4 mecze. Wtedy na spokojnie kazdy sie wyrobi. Przy obecnym systemie nie ma takiej mozliwosci, zeby z tych paru osob sie ktos nie wykruszyl.

Przydaloby sie cos cyklicznego i
@jnk21: Wydaje mi się że jak zapisywałem się do tej zabawy miałem wziąć udział w grze o jasno ustalonych warunkach. Draftujemy po 6 zawodników wg loterii i potem wybieramy najlepszy skład, a jako że najbardziej obiektywne będzie sparowanie wszystkich ze wszystkimi to tak miało być. 6th man w drużynie miał wyrównać szanse po loterii (przede wszystkim) i dodać elastyczności przy wyborze składu do konkretnych matchupów

A skończyliśmy na tym, że pierw