Wpis z mikrobloga

@dach: Fajnie. Kolor kurtki mi się niepodoba, ale gdyby wszyscy lubili takie same kolory jak ja to na świecie byłoby nudno;) no i jeśli nie masz takiej klaty jak ten pan, to takiej koszulki nie zakładaj.
  • Odpowiedz
@dach: to nie stylówa jest spoko tylko koleś jest dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@hipotrofia: tego szukalem.. i nie zawiodlem sie. To jest problem wielu stylówek.. ktos ich ubiera i wie w czym bedzie im dobrze... Jestem pewien, ze gdyby nie jeden mirek wzial dupe w troki i albo zianwestowal w 1 wyjscie ze stylista albo przeczynajmniej zaufało ogarnieremu rozowemu, efekt był by zbliżony.
  • Odpowiedz
@inrzynier: też masz dodatkowy chromosom, czy jak? Gdzie ja coś takiego napisałem?
Oczywiście między za małymi oraz za dużymi spodniami nie ma już nic pomiędzy i założenie normalnych, dobrze dobranych rozmiarem spodni jest niemożliwe...

  • Odpowiedz
normalnych, dobrze dobranych rozmiarem spodni


@szpongiel: pominę te wycieczki osobiste, ale kto ciebie mianował #!$%@? komendantem mody, który to stwierdza, że spodnie powyżej są źle dobrane? zaskoczę cię, są dobrze dobrane - mają WĄSKĄ nogawkę i są PODWINIĘTE. a teraz patrząc po twoich wypowiedziach, powiesz coś o dodatkowym chromosomie, modniś #!$%@? wielki. serio pokaż dobrze dobrane spodnie.
  • Odpowiedz
@inrzynier: o wycieczki osobiste sam się prosiłeś wciskając mi coś czego nie powiedziałem. Te odbijanie piłeczki ze skrajności w skrajność jest wyjątkowo upośledzone.

Modnisiem żadnym nie jestem, właśnie mam bekę z lemingów ślepo podążającymi za tą całą tak zwaną "modą", która jest masówą mającą na celu jedynie nakręcenie sprzedaży co sezon nowych szmat. Starczy, że w TV i na jakichś blogaskach zaczną coś na siłę lansować, jak głupie i słabo wyglądające by to nie było, dodając przy tym jakiś śmieszny tag typu #streetwear (herp ale to musi być modne derp), a już wszystkie sklepy ten sam shit mają na półkach i trudno dostać coś normalnego oraz cały plebs #!$%@? ubrany jednakowo "osz ale ja jestem wielce oryginalny". Żenada.

Spodnie powyżej są może i nieźle dobrane ale na kobietę. Poza tym po co są podwinięte skoro nie są za długie?
Chcesz krótkie, to załóż
  • Odpowiedz