Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś miał wątpliwości co lepiej zobaczyć:

Ant-Man-a
czy
Star Wars: The Force Awakens

to z mojej strony zdecydowanie polecam SW.
Nawet jak ktoś nie siedzi w uniwersum (tak jak ja),
SW ma dużo lepszy balans akcja-gadanie niż AM.
Naprawdę byłem mile zaskoczony nowym SW z nielicznych minusów to głównie mało atrakcyjna główna bohaterka najbardziej mi doskwierała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#film #mikrorecenzja
FX_Zus - Gdyby ktoś miał wątpliwości co lepiej zobaczyć:

Ant-Man-a
czy
Star Wars...

źródło: comment_ehoT2xcEvUYerqVlDagnIFRJJu4ZHnzV.jpg

Pobierz
  • 4
@FX_Zus: Dwa filmy traktujące zupełnie o czymś innym i będące częścią czegoś całkowicie odmiennego. Tego nie a się porównywać.
Porównywać możesz Star Wars do Star Trek a nie do Universum Marvela
@goblin21: No ja porównuję je na kanwie efektownego filmu akcji ze sporym budżetem.
Szukałem czegoś w tym stylu do obejrzenia ostatnio, tych produkcji akurat wcześniej nie widziałem. Po obejrzeniu mój werdykt jest jednoznaczny SW.
To dla tych którzy wahaliby się akurat między tymi dwoma tytułami.
@FX_Zus: Nawet z budżetem Twoje porównanie jest #!$%@?, bo Antman miał go o prawię połowę mniejszy.
Jak już chciałeś coś o podobnym budżecie, to mogłeś wziąć do tego porównania nowego Kapitana Amerykę.
Z dupy porównanie, tym bardziej, że wątpię by ktoś wahałby się akurat między tymi dwoma tytułami, bo są to dwa zupełnie inne filmy.
@donOGR: Ja się wahałem między tymi tytułami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moim zdaniem można je porównać, są to podobnie płytkie rozrywkowe tytuły, które głównie stawiają na fajerwerki, stronę wizualną.
Wszystko to dla mnie jedno i to samo co Avangers i inne podobne tego typu komiksowe historie.