Wpis z mikrobloga

#gothic #gothic2

da się na kodach ustawić tak, żebym przeszedł od razu do 3-4 aktu i żeby dało się grać normalnie dalej? bo przechodziłem G2 z rok temu, już daleko zaszedłem ale musiałem sformatować kompa no i sejwy przepadli. pograłbym, ale nie mam ochoty na przechodzenie pierwszych trzech aktów od nowa :(
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pai_Mei: radzę ci jednak zacząć od nowa, jak zrobisz wszystko na kodach to pozbawisz się frajdy i satysfakcji. Zresztą jak to sobie wyobrażasz żeby 1 kodem wszystko się samo za Ciebie zrobiło? Już sam ekwipunek to szalenie losowa sprawa w tej grze.
  • Odpowiedz
@jezus_cameltoe: ekwipunek i statsy wpisałbym sobie na kodach podobne do tych, jakie miałem przed formatem kompa (skończyłem Noc Kruka wtedy świeżo) i już dalej grałbym bez żadnych kodów. ale to dużo #!$%@?, chyba sobie zagram od nowa tak jak polecają mireczki :D tylko może paladynem dla odmiany, zawsze gram najemnikiem.
  • Odpowiedz
@Pai_Mei: 3-4 rozdział to ustawione wstępnie staty i zaczyna się powoli klarowanie postaci. Czyli idziesz i wycinasz wszystko.
Praktycznie dojście do 3-4 to najciekawsza część gry (1, 2 czy 2NK części). Po co więc to omijać?
Zdarzyło mi się już kilka razy przejść do 4 rozdziału i nie grać dalej, bo po co? Tam przecież już "nic" nie ma :-)
  • Odpowiedz
@Pai_Mei: Paladyn jest zasadniczo taki sobie, łowca ma dostęp do najlepszej broni 2H w grze (1H chyba też, ale pewien nie jestem) ale na paladynie można mieć później mocne czary leczenia, co jest na swój sposób cool. Ostatnio skończyłem właśnie przechodzić G2NK paladynem pod 1H, orkowie nie nadążali do mnie podchodzić.
  • Odpowiedz
ekwipunek i statsy wpisałbym sobie na kodach podobne do tych, jakie miałem przed formatem kompa (skończyłem Noc Kruka wtedy świeżo) i już dalej grałbym bez żadnych kodów. ale to dużo #!$%@?,

@Pai_Mei:

I jak tam - zacząłeś od nowa, jak wrażenia?
  • Odpowiedz
@jezus_cameltoe: bardzo dobrze, gram paladynem pod dwuręczniaki. miałem trochę przerwy, ale dzisiaj znowu odpalam Gothika, jestem w 3-4 akcie. początek gry przeszedłem bardzo szybko, w sumie za szybko - pierwszego Poszukiwacza musiałem ominąć sprintem bo nie dałbym rady go uwalić ze względu na niski poziom. potem się podexpiłem trochę i było już ok.
  • Odpowiedz
@Pai_Mei: super zatem przejdź tego Gothica jeszcze z kilka razy, polecam również mody "Velaya" (nieco trudniejszy od G2) i dość szaleńczo trudny "Returning"(dostałem załamania nerwowego i odpuściłem) ale to naprawdę później jak już w wzdłuż i wszerz przemaglujesz G2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz