Wpis z mikrobloga

Mirki, zwracam się z nietypowym pytaniem. Potrzebuję przetransportować skuter (Yamaha Xmax) z Polski centralnej do Mediolanu. Czy ktoś z Was może polecić kogoś kto zajmuje się takimi usługami? A może ktoś z obecnych tu mireczków samemu jeździ regularnie do Włoch jakimś busem czy czymś :-) Będę wdzięczny za wszelkie info. #transport #motocykle
  • 11
@gib00n: To nie takie proste jak sie wydaje :-P Na miejscu wcale nie latwo o zadbany sprzet tego typu, a jesli juz sie trafi to cena jest wyzsza niz w PL (swoja droga to sporo mowi o tym jakiego rodzaju sprzety sciagane sa do kraju...). Nie mowiac juz o tym, ze jak doliczysz tutejsze oplaty za rejestracje/biurokracje/ubezpieczenie to wcale sie to nie oplaca tak jak sadzisz :P

@Ostasz: Dzieki, ten
@tadyo: nie wiem o co ci chodzi, czy ja pisałem że za darmo? załatwiłem w ten sposób transport quada szwagrowi do Francji. Zapytałem znajomego mechanika jak to przewieźć najtaniej to dał mi kontakt do znajomego laweciarza który ściąga stamtąd auta i 3dni później szwagier miał swojego pupila pod domem za 60euro.