Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Hurrr jak innym może się podobać inna kobieta niż mi durr! W czym problem? Dla mnie jak i dla wiekszosci mirków Ruddy była najładniejsza, dla mnie jest 10/10 wiec na nia głosowałem. A taki ból dupy bo innym się podoba co innego jest żałosny
  • Odpowiedz
jak Nereng wygrała z Clarke, Seyfried czy Stone a Rudd z Bellucci, Albą()(WTF Serio stuleje?) czy Daddario :D Nie wierzę


@kelso123: Kiedy w pierwszej rundzie została wyeliminowana Charlize Theron to już było wiadomo że cały ten plebiscyt będzie #!$%@? wart. Ktoś na pewno ma jakiś botnet z multikontami i celowo wypacza wyniki żeby oglądać gigantyczny festiwal bólu dupska w komentarzach, nie ma
  • Odpowiedz
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaahaha!!!

Nie wierzę własnym oczom. Ktoś tutaj ma czelność wyzywać ludzi od stulejarzy, bo głosowali na te dwie piękności, bo według nich są "przeciętne" i "na ulicy spotkasz 100 ładniejszych od nich". xD
Guess what, to wy jesteście stulejarzami. I ten ból dupy o Bellucci. Tak, rzeczywiście, Nereng przy niej to paszczur:
El_Duderino - Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaahahah...

źródło: comment_dha7nTKLC4ksNiijppOtGx4QxblIZ4Uu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz