Wpis z mikrobloga

@Luna_Lovegood: ja bardzo lubię wegańskie jedzenie, ale odkąd coraz bliżej poznaję tych ludzi to mam wrażenie, że to nie dieta, ale SEKTA. Co się wyprawia na tej grupie na fb to jest prawdziwy kabaret :D
  • Odpowiedz
@1DVS_BSTD: Lol. Psy i koty mają układ trawienny dostosowany do trawienia mięsa. Przecież to jest w gimnazjum na biologii różnice pomiędzy układem trawiennym mięsożerców i roślinożerców. Podstawowa różnica jest w długości jelita, które u mięsożerców jest dużo krótsze. Karmienie ich pokarmem roślinnym nie dostarczy im niezbędnych do życia elementów, bo nie zdążą ich strawić i wchłonąć przed wydaleniem. Nie mówiąc już o obecności enzymów do trawienia tego typu pożywienia ...
ZasilaczKomputerowy - @1DVS_BSTD: Lol. Psy i koty mają układ trawienny dostosowany do...

źródło: comment_f2Any1VOolMDxuiezkhFgtfaDKGvR0lC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@1DVS_BSTD: swoja droga BARF idzie w druga stronę. To tacy weganie ale przekonują, ze karmienie surowym mięsem (wiadomo z suplementacja) to jedyna słuszna droga. Karmiac sucha karma zabijamy swoje zwierzęta.
  • Odpowiedz
@Inspektor_Kontroli_Skarbowej: Dlatego trzeba karmić mięsem, a nie suchą karmą :] W przytoczonym przez Ciebie badaniu napisano, że dieta była "starannie dobrana" zapewne na podstawie badań krwi i innych, a Ty oczekujesz, że ludzie z grupy fejsbukowej, którzy najchętniej by pakowali w psa "pierożki sojowe" będą w stanie dostarczyć takiej diety? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
szkoda mi zwierząt, których właściciele to TACY weganie ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Luna_Lovegood: Przesadzasz. Koty i psy to oczywiście drapieżniki, ale czy typowy miastowy kot poluje na myszy? Lepszy świadomy wegan, który o kota zadba niż Janusz, który kupi kotu gówno w puszce z Biedronki.

PS. Jestem wegetarianinem. Mój kot nie jest wegetarianinem. Uczcie się wegańscy fanatycy.
  • Odpowiedz