Wpis z mikrobloga

#opener2016 #opener
Czy osobom, które korzystały z opasek płatniczych, udało się jakoś odzyskać pieniądze bez rejestrowania opaski? Ostatniego dnia chciałem zarejestrować opaskę i gość z obsługi MasterCarda powiedział, że odradza to robić, bo jest to jednoznaczne z założeniem płatnego konta, z którego trudno później zrezygnować. Problem jest taki, że na opasce zostało mi ponad 200zł i trochę szkoda to tak zostawić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 8
@Mu_H: a tą opaską nie da się płacić w normalnych sklepach? Co do rezygnacji z konta, to z tego co przeczytałam w regulaminie dodawanym do opaski, zamknięcie kosztuje 30 zł - jak nie wykombinujesz nic innego, chyba wciąż Ci się opłaca.
a nie możesz po prostu zapłacić opaska zbliżeniowo w sklepie?

a tą opaską nie da się płacić w normalnych sklepach?


@spider, @nutiniss: Bez rejestracji i podpisania umowy na 2 lata się nie da ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Będę musiał chyba faktycznie ją zarejestrować i od razu zamknąć konto, niepotrzebnie tyle kasy naładowałem na nią ale już trudno. Myślałem, że może ktoś znalazł sposób na obejście tego
@Mu_H: Próbowałeś zapłacić w sklepie? Ja stawiam, że jednak się da. Aby się nie dało, jakiś system musiałby znać dane Openerowych terminali i odrzucać transakcje wykonane na innych. Nie sądzę, że takowa funkcjonalność istnieje, tym bardziej, że terminale na festiwalu w tym roku obsługiwały wszystkie karty zbliżeniowe, czyli nie były MC only.
@etkath: nie da się bez rejestracji ( ͡° ͜ʖ ͡°) sprawdzałem sam w dwóch sklepach, a potem znalazłem ten zapis w instrukcji czy tam regulaminie (już nie pamiętam). Jest odrzucenie transakcji z informacją że dostawca nieznany.