Wpis z mikrobloga

@nintendo89: Fajnie, pięknie.
Ja podłączam się w domu pod pierdziawkę Ashdown Electric Blue 180W, poza domem przez preamp w mikser. No i też skromy pedałboard - Sansamp Programmable, MXR Bass Compressor, Boss CEB-3, Zoom B3(multiefekt) i najtańsza fajna zabawka basisty Digitech Synth-Wah :> Mini octaver zrobiłem sobie z tego Digitecha, ale planuję kupić octaver od MXR'a. Multiefekt głównie mam do phasera, tunera i boostera.
@nintendo89: Całe 30 funtów ( ͡° ͜ʖ ͡°) (Zobacz film). Oczywiście nie licząc Kompa ale tego składałem do grania a nie muzyki także nie ma dedykowanych podzespołów. Mogę sprawdzić jak działa ten interfejs z moim 4 letnim laptokiem od Acera ale wątpię żeby była jakaś różnica bo to poniekąd zastępuje kartę dźwiękową.
Z.....y - @nintendo89: Całe 30 funtów ( ͡° ͜ʖ ͡°) (Zobacz film). Oczywiście nie liczą...
pod nic bo sprzedałem piec. a tak serio był line iv spider 15 ale to gówno, potem był roland cube 15x i grał fajnie, będzie roland cube 40xl + jest kaczka behringer'a. był korg ax5g ale się nie sprawdził. będzie jeszcze digitech grunge i pedalboard własnej produkcji. a potem nowa gitara. może explorer korina. na pewno docelowo G&L rampage - kocham brzmienie tej gitary