Wpis z mikrobloga

@nevarion: no i w pierwszym komentarzu masz

Stop your bullshit. There was no girlfriend in the car, and no hand brakes were pulled. It was simply a drunk driver who was trying to pass the bikers, but failed.

After slamming into the barrier, the car turned on its side, bounced, and flipped, which resulted in the driver having some bruises.

Paramedics from Capufe tended to the man, who did not require
  • Odpowiedz
@nevarion: To jest passat b8. Tam ręczny jest na elektroniczny przycisk po lewej stronie kierownicy. Nie ma opcji, żeby pasażerka dosięgnęła tego przycisku. On się nawet podczas dużych prędkości na załącza... Jedyna opcja to #!$%@? i dał SAM ostro po hamulcach...( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja w takiej sytuacji piszczę mu do ucha aż dostaje kuwicy, działa, polecam.


@Kombajn665: Moja była tak robiła, Przybliżała się do mojego ucha tak blisko, aż dotykała mnie nosem i piszczała. Kiedyś gdy tak zrobiła gwałtownie skręciłem w prawo i mało brakowała, a skończyłaby ze złamanym nosem.
  • Odpowiedz
@gucias: Aż tak się nie przybliżam, ale myślę, że u mnie i tak jest inna sytuacja, bo on nie ma prawka, raz zgodziłam się z nim jechać autem jego papy w nocy po jakichś mało uczęszczanych drogach i skuhwiel chciał 120 jechać to zaczęłam się drzeć jak #!$%@? bo życie mi miłe, potem jeszcze jak wjechał pod prąd w jednokierunkową to chciałam wracać na piechotę, ale szczęśliwie dojechaliśmy do domu 40
  • Odpowiedz
@Kombajn665: Papa to mnie brał pojeździć na ulicę w lesie, mało uczęszczaną, jeździłem raz w jedną, jakiś manewr, raz w drugą i tak w kółko, a nie #!$%@? po normalnych drogach, żebym jeszcze kogoś zabił
  • Odpowiedz