Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? podziwiam ludzi z #informatyka
Trzeba mieć ładna cierpliwość gdy jedzie się do klienta, szczególnie gdy trzeba coś zrobić na komputerze dzieciaka :|

1. Ogarniam nowego kompa (instalacja systemu itp.), dzieciak chce hasło, no myślę se czemu nie, daje hasło i po 15 min go nie pamięta

2. Chce żebym mu zainstalował minkrafta i jakiś pingwin pak (#!$%@?.jpg)

3. 'zainstaluj mi ta grę' myślę sobie spoko, patrzę battlefront, trzeba konto origin,
-masz konto na originie?
-nie wiem, chyba tak, mam need for speeda na tym
-to się zaloguj
-nie znam hasła

4. 'zainstaluj mi #steam bo #csgo' spoko, pobieram, mówię zaloguj się
-nie wiem, nie miałem nigdy steama
-ale mówiłeś że masz kanter strajka
-nie mam, mój kolega ma :|

Jeszcze tutaj trochę posiedzę, jak mi się coś przypomni to zakładam tag #randomadamuashit xD

##!$%@?
Pobierz adamua - Ja #!$%@? podziwiam ludzi z #informatyka
Trzeba mieć ładna cierpliwość gdy j...
źródło: comment_xktKubYYo5X42vuGRXAIvYccTZswDjoU.jpg
  • 49
A jaki to ma związek z tym co napisałem?


@amb97: a taki, ze skoro jesz od tylu lat, korzystasz z jedzenia to wstyd, zebys komus placil za ugotowanie czegokolwiek...
@M4ks: Jeśli o to chodzi, to obecnie sam sobie gotuję lub gotują moi rodzice.
Ale nie wiem co Ty porównujesz, bo do restauracji chodzi się na wyjątkowe okoliczności a postawienie Windowsa i instalacja kilku gier to nie jest taka okoliczność.
a postawienie Windowsa i instalacja kilku gier to nie jest taka okoliczność.


@amb97: fakt, przeciez robi sie to codziennie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@M4ks: Nie ale to jest coś innego, bo choć takie instalacje robi się rzadko, to jednak to nie jest jakaś wyjątkowa sytuacja. I zrozumiałbym, gdyby ktoś starszy miał z tym problem, bo nie nawykł do korzystania z komputera ale takie dzieciaki to z reguły mają kontakt z komputerem od małego i nie powinny mieć problemów z takimi pierdołami.
I zrozumiałbym, gdyby ktoś starszy miał z tym problem, bo nie nawykł do korzystania z komputera ale takie dzieciaki to z reguły mają kontakt z komputerem od małego i nie powinny mieć problemów z takimi pierdołami.


@amb97: Jak typowy informatyk nie mozesz zrozumiec, ze ludzie maja inne priorytety w zyciu niz obsluga komputera i nie swiadczy to.. w sumie o niczym. Narzedzie jak kazde inne.
@M4ks: Mogę zrozumieć ludzi, dla których komputer to tylko niezbędne narzędzie i normalnie zajmują się czymś innym. Ale z reguły takie dzieciaki mają dużo wolnego czasu i dużo z własnej woli siedzą przed kompem więc dobrze by było gdyby potrafili przynajmniej zainstalować głupią grę. Zwłaszcza, że instalacja gry czy steama to nie jest jakaś tajemna wiedza, cały taki proces instalacji jest praktycznie zautomatyzowany i trzeba tylko kilka razy kliknąć myszką, to