Wpis z mikrobloga

@Laaq wlasnie mam z znajomymi w planach ale nie wiem czy poczekac 1-2 mc na nowy build czy teraz z modami pograc ew jak chcesz to wczoraj byl restart zajwiekszego serwera - redboid. Myslalem zeby tam znowu pograc, ludzie i klimat spoko tylko graja z hydrocraftem (mod) ktorego nie lubie :-P
@Zorak: Gra jest fantastyczna, razem z factorio dwie perełki ostatnich lat moim zdaniem. Ciekawe czy mają w planach jakieś prace nad twardymi cieniami bo klimat podskoczył by o kilkaset procent.
@voroshmitov: cienie moga byc problemem bo tylko postacie sa 3d. Poki co niech sie skupia na reszcie rzeczy ktore maja do zrobienia. Ale fakt jak bedzie juz oficjalne wydanie to gra bedzie niszczyc bo juz teraz jest perelka w swojej kategorii
@voroshmitov w factorio też mogę pograć, niestety czekam cały czas na promocję. Do tego jeszcze wychodzi Rimworld, moja trzecia perełka indie.
@Zorak Też grałem na tym serwerze ale kiepsko, wolę pograć na coopie jaki tam jest, możemy pograć na luzie, a później przejść nan nowy build jak wyjdzie.
@Zorak nie ma sprawy, ale ten tydzień mam zakręcony i prawdopodobnie nie będę miał czasu. Możemy próbnie zacząć w weekend. Grasz już długo w to?
@voroshmitov: o ile mi wiadomo to nie ma :-). Brak NPC wiec i fabularnych modow nie ma co robic aczkolwiek story mode ogolnie jest w planach. NPC pewnie jeszcze z rok zajma. Wsytrzymuje ich animacja ktora pewnie ukoncza za 1-2 mc.