Wpis z mikrobloga

@Gorion103: o, to niezle. a pomijajac te karte, co bys polecil do tych dwoch tytulow? ludzie mowia o 970 ,e dobra cena/jakosc, ale moze lepiej dolozyc troche i wziac cos innego? sory ze zaczepiam ale zupelnie nie ogarniam a wlasnie skonczylem wiedzmina2 i mam mocne parcie :)
@banannq: w tym tygodniu ma wyjść GTX1060, PurePC wie czy jest fajny, my niestety nie ( ͡° ʖ̯ ͡°) .
Radeon RX 480 ma niestety wysoką cenę w Europie, jest odrobinkę wolniejszy od 970, ale niestety nie kosztuje tyle ile powinien (I refery mają jakieś problemy - ale u zielnych też są jakieś problemy na referach xd) i jest mniej więcej tak samo opłacalny, ale cena 970
@banannq: Witamy. Ograsz spokojnie oba tytuły na 960 i jeśli to tyle - raczej nie masz co dokładać. Jeśli chcesz w przyszłości pograć w jakieś nowe, duże gry to warto byłoby jednak rozważyć zakup czegoś lepszego.
@Michuy: wiem,wiem. Mówię o chwili obecnej. Jak dadzą w Europie taką cenę jak zapowiadają i jak wyjdą jakieś ogarnięte nierefery, to będzie fajniej.

i jeszcze sterowniki
Jak amd dopracuje te premierowe sterowniki, to będzie pewnie w tych tytułach trochę lepszy od 970.