Wpis z mikrobloga

dzisiaj jak stałem na fajce po robocie zatrzymało się auto, koleś się wychyla i pyta mnie o drogę
powiedziałem mu, a po kilkunastu sekundach jak odjechał zorientowałem się że pomyliłem ulicę i nakierowałem go w dosłownie przeciwny kierunek
i tylko potem patrzyłem na koniec ulicy jak zamiast w lewo skręca w prawo, nie mogąc już nic z tym zrobić
#nikogo #truestory #gurwa
diabeu255 - dzisiaj jak stałem na fajce po robocie zatrzymało się auto, koleś się wyc...

źródło: comment_UIcNeU5HGp0fnqUmTUrawhpPIHBAxi2Q.jpg

Pobierz
  • 13
@Mald: gdybym tylko mógł to bym go przeprosił
aż mi się smutno zrobiło... człowiek tylko chciał dojechać do marketu meblowego, a ja zamiast mu pomóc pogłębiłem tylko jego poczucie zagubienia i skonfundowania
@diabeu255: Eh ja kiedyś gościa posłałem w #!$%@? przez korki mimo że był prawie u celu - pytał o Rakowicką, byliśmy przy poprzecznej do niej :) A ja zrozumiałem że on chce Racławicką... :/
Inna sytuacja - jest w Krakowie aleja Jana Pawła 2. Baaardzo długa. Gość pyta o nią i nawet jakiś adres podaje. Jestem na skrzyżowaniu Nowohucka/Kuklińskiego. Nie wiedziałem dokładnie gdzie ten numer może być ale mówię do gościa