Wpis z mikrobloga

#xiaomi #redminote3pro
Mirki, noi się #!$%@?ło.

Kupiłem telefon z ibiugou. Odblokowałem boota, zainstalowałem miui8 i dziś nagle nie mogę podłączyć komórki do ładowania/komputera. Czy ktoś się spotkał z takim czymś? Próbowałem kabel i mój Kindle ładował się normalnie.

Ogólnie z tego co widzę to jest chyba jakieś zwarcie, bo i u mnie i u kumpla wywala myszkę na usb po próbie podłączenia do komputera.

Reklamacja? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Ibuygou
  • 16
@Ibuygou: Nie da się podłączyć komórki do komputera, ani do ładowania do gniazdka. Miałem komunikat na windowsie o zwarciu - teraz już nie ma nic. Smartfon jakby nie istnieje. Szczerze mówiąc nie wiem co począć.
@Ibuygou: Czy to, że ściągnąłem sobie bota i zainstalowałem miui8 to będzie problem w procesie reklamacji? Bo niestety jak w pewnym momencie straciłem możliwość połączenia z komputerem to już nie mogłem wrócić. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@matek22 spróbuj otworzyć obudowę i odpiac baterię od płyty głównej oraz usb konektor.poczekaj z 15 sekund, podłącz wszystko ponownie i uruchom telefon.miałem podobny problem tydzień temu.zrobiłem update miui przez twrp i kliknalem przycisk restart i kaplica.telefon w ogóle się nie włączal,a po podłączeniu do kompa mrugala czerwona dioda.
@kangurosmz: Przysłali naprawiony. Wymienili ponoć ten cały usb od ładowania. Dopiero przed chwilą odebrałem. W sumie kontakt z supportem mega spoko. Telefon wysyła się do Wrocka, a nie do Chin :D
Super, cieszę się że wszystko dobrze się skończyło.dla mnie telefon mega.poza tym bateria trzyma bardzo długo.a support jest świetny.pozdrawiam