Wpis z mikrobloga

#poprostumojamuzyka

Mireczki! Nie będę się jakoś bardzo rozpisywał, ale mam potrzebę podzielenia się z wami tym, co moim zdaniem było najlepsze na tegorocznym Openerze. Oczywiście było więcej dobrych koncertów, ale skupiam się wyłącznie na wymienieniu tych, które mnie zachwyciły, które były dla mnie albo olbrzymim zaskoczeniem, albo potwierdzeniem 'siły' konkretnych muzyków. I powiem wam, że elektroniczne brzmienia bardzo mnie zauroczyły...bardziej, niż mogłem się tego spodziewać. Tak bardzo, że żałuję, że tak mało ich usłyszałem. No i nie będzie tu tych 'wielkich' tego festiwalu, choć na pewno niektórzy z nich również w pewien sposób mnie zachwycili, jednak nie aż tak, jak Ci poniżej. Jeśli będziecie mieli kiedykolwiek okazje usłyszec kogoś z tej listy na żywo, to wiedzcie, że ja bym się nie wahał ( ͡° ͜ʖ ͡°) No to wymieniamy, bez wchodzenia w szczegóły:

1:
Savages
2:
Foals
Beirut
Caribou
3:
Rysy
LCD Soundsystem
4:
At The Drive In
We Draw A
Grimes
Jaaa!

Chcę jeszcze raz! #opener2016
  • 34
  • Odpowiedz
@MrFruu: Numerki dotyczą dni festiwalu! ( ͡° ͜ʖ ͡°) CO do RHCP to jest tak, jak napisałem. - wielkich nazw w moim mini zestawieniu nie ma, co nie oznacza że zagrali źle. Broń Boże - po prostu nie zachwycili mnie, bądź nie zaskoczyli tak, jak Ci, których wymieniłem! :)

I tak - LCD wygrali wszystko! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kwiatencja: O oł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kurde przepraszam ale ja jestem trochę dziki dzikus i nie mam internetu w telefonie (tak, to możliwe :D ), więc nawet nie miałem jak w trakcie festiwalu dać że jestem tu i tam i zapraszam ( ͡° ʖ̯ ͡°) A nie pomyślałem żeby wcześniej napisać i coś ustalić, chociaż taka opcja mogłaby nie wypalić...
  • Odpowiedz
nie mam internetu w telefonie (tak, to możliwe :D )


@kylkson: COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOooooo o o o o o o o
  • Odpowiedz
@kwiatencja: SPADÓWKA xD Co w tym takiego dziwnego? Dzięki temu mam możliwość odciąć się od mediów na czas np. Opka i swobodnie go sobie przeżywać zamiast przeglądać mirko, fb, wrzucać zdjęcia z koncertów itp.
  • Odpowiedz
@kylkson: powiem wiecej mogłam weryfikować ploteczki typu ze palil sie foodtrack i nie bylo wejscia czy przesuniecie koncertu POLECAM
No i mozna bylo podokuczac tym ktorych nie bylo hihiihi ]:^)
  • Odpowiedz
@kwiatencja: Dobra Kwiatuszku, nie jedź tak po mnie bo zaraz polece po ten internet do warzywniaka czy gdzie tam się go kupuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja wciąż uważam, że odcięcie od internetu nie jest takie złe, tym bardziej że doskonale sobie bez niego poradziłem i nie odczułem jego braku. NO CHYBA ŻE BRAK SPOTKANIA Z TOBĄ MOŻNA UZNAĆ ZA POWAŻNY PROBLEM ALE PO TYM CO TU
  • Odpowiedz
NO CHYBA ŻE BRAK SPOTKANIA Z TOBĄ MOŻNA UZNAĆ ZA POWAŻNY PROBLEM


@kylkson: NO JUZ Z TOBA LEPEIJ

ALE PO TYM CO TU PRZECZYTAŁEM CHYBA JEDNAK NIE ŻAŁUJĘ ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@kylkson: a nie jednak nie xD
żeby nie było potrafie być bez neta żeby nie było, zwykle wtedy jak
  • Odpowiedz
@kylkson: zwyciestwo z pokusa i spotkanie mojej skromnej osoby SAME PLUSY ( ͡ ͜ʖ ͡) po prostu to zbyt boli bys to przynał aj ną der der ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@kwiatencja: xD Ach ta skromność! Dorzucę jeszcze do pieca i powiem Ci że używam klasycznego telefonu zamiast smartfona, więc internety tam to dość problematyczna kwestia. JAK TERAZ WYGLĄDAM W TWOICH OCZACH, JAK PRZEGRYW? (,)
  • Odpowiedz