Wpis z mikrobloga

Ciągle byłem #bojowkaandroid, nawet sobie kupiłem miesiąc temu Umi Touch, żeby być trochę "pro" i używać telefonu bez chęci rzucenia nim o ścianę. Niestety mojemu różowemu padła jej #motog2, więc dałem jej swój telefon, a sam przesiadłem się na leciwego iPhone'a 4s. iOs 8 muli trochę, ale w sumie zaryzykowałem i aktualizowałem do iOs 9. Wiecie co? Jestem pod wrażeniem, że tak leciwy telefon chodzi o niebo lepiej niż nowsze słuchawki z Androidem na pokładzie. Nie jest to oczywiście demon prędkości, bo z 512MB RAM i tym prockiem jedzie ciągle na maxie z tym systemem, ale i tak jest git. W najbliższym czasie na pewno przesiądę się na 5c albo 5s, bo mam wersję z pamięcią 8GB.

#ios #telefony #niepopularnaopinia
  • 13
@Norskee: Zdaję sobie z tego sprawę. W tym przypadku nie porównuję 4s to Umi Touch, bo Umi go zjada oczywiście. Mówię tutaj o słuchawkach typu Moto G2 czy nawet i nowszych z 1GB RAM. Co prawda na 4s widać ten brak RAM (FB czy Messenger uruchamiają się jakieś 6-7 sekund), ale nie zawiesza się tak jak Andek, którego oczywiście dalej lubię.
@hi_patryk: IOS jest ma jedną przewagę pod tym względem(i jednocześnie wadę). Bardzo ogranicza możliwości grzebania w systemie, personalizowania itd. Jak ktoś mi mówi, że ios jest super stabilny i w ogóle, a jak go zapytam co działo się androidem, to się płakać chce, bo się okazuje, że ten android zaczął walić po kombinowaniu, na które w IOS w ogóle bez Jailbreak nie można liczyć ( ͡ ͜ʖ ͡
@hi_patryk: Miałem przez 2 lata iPhona 5S i potwierdzam że jest dobry, ale swojego HTC One i już bym nie zamienił na ajfona, po aktualizacji zasuwa tak samo szybko ( ͡ ͜ʖ ͡)
@hi_patryk: Tylko mówisz o Moto G2, a za 300-400zł dostaniesz znacznie lepsze fony od Moto G2. Technologia szybko galopuje i Moto G2 jest przestarzałym modelem.

Chociaż wydajność oczywiście zależy od tego ile syfu wgrasz :P
@StarsThief: W świecie dorosłych ludzi którzy i tak muszą pokazać że ich telefon jest lepszy od jakiegoś gówno androida co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jesteśmy poważni i dorośli powtarzam POWAŻNI. Kij że mamy 2016 rok i nawet tanie telefony przy normalnym użytkowaniu nie tną się