Wpis z mikrobloga

Mirki, co można zrobić z tą sytuacją: minęła północ, za 3 godziny muszę wstać, bo mam rano służbowy lot, a nieopodal jest wesele i muzyka po prostu #!$%@?. Poszedłem tam godzinę temu i złożyłem państwu młodym życzenia że to wspaniale że ślub itd ale czy by byli uprzejmi grać ciszej chociaż o te 10%, to przyczepiła się mnie taka typowa weselna #!$%@?, wiecie, wiek koło 30-35 lat, włosy w jakiś kok z tymi sprężynkami i #!$%@? fluidem po kolana* i z pyskiem do mnie, że jak to śmiem śmieć xD
Odciąłbym im prąd ale pewnie by mi spalili dom. Co z tym fantem zrobić? Dom jednorodzinnyz tarasem i impreza w ogrodzie+ domu.
#pomocy #pytanie

*mam wrażenie, że kobiety na weselach jak się wystroją i umalują "na specjalną okazję" to wyglądają gorzej niż na codzień xD
  • 5
@wiewior_s: do Niemiec delegacja to z godzina lotu, a przedtem jeszcze to czekanie na lotnisku to już w ogóle wybije z rytmu :( za oknem ona tańczy dla mnie i chyba jakąś zabawę szykuje wodzirej z krzesłami :|
@ArturL18: dziś ja po bagiety, jutro szyby w domu wybite i kosa do końca życia z tymi patolami pijanymi :/