Wpis z mikrobloga

Z okazji tego, że jakiś czas temu jeden z najbardziej znanych i najlepszych #indiegames #limbo pojawił się za darmo, to postanowiłem się w niego zaopatrzyć i tym samym przejść. Później chciałem pograć w coś podobnego. Czekam oczywiście na świetnie zapowiadające się #inside (trailer), który już wyszedł na Xbox One i po ocenach czekam na niego jeszcze bardziej (przykładowa recka). Podobne gry dostępne na steam to np.:
Toby: The Secret Mine - widać perfidną zrzynę z Limbo, pograłem chwilę, ale mi się znudziło. Brakuje klimatu.
Closure - ciekawa gierka, ale monotonna muzyka podczas gry jedną z postaci za bardzo wkręca się w banie powodując nieprzyjemne odczucie. No i jest w tym tytule jednak coś męczącego na dłuższą metę.
Hunger - w to bym bardzo chętnie pograł, ale premiera planowana dopiero na przyszły rok i póki co informacje jedynie o wersji na PS4 :(

Znacie, polecacie jakieś inne tytuły na PC w podobnym stylu? Planuję zabrać się jeszcze za klasyczną i cenioną serię Oddworld. Kiedyś też trochę pogrywałem w Another World, ale szukam czegoś nowszego.

Tym dwom jeszcze muszę się przyjrzeć:
Albert and Otto
Tulpa