Wpis z mikrobloga

RECENZJA – Lacoste Męski Polo T-shirt z AliExpress i 10% ZNIŻKI Dla Naszych Czytelników
Lacoste Męski Polo T-shirt
Zapłaciłam: $18.00 (Aktualna cena $20)
Czas dostawy do UK: 29/03 - 20/04
Katalog: TUTAJ
RECENZJA NA BLOGU: TUTAJ

LINK DO PŁATNOŚCI - Od pewnego czasu AliExpress zaostrzył politykę sprzedaży replik i sprzedawcy nie chcą już ich wystawiać bezpośrednio na aukcjach dlatego tez tworzą tak zwane "Paymnet Links" przez które kupujemy rzeczy z katalogów yupoo. Jedna zasada - kupujemy ale nie płacimy! Wysyłamy sprzedawcy informacje na temat naszego zamówienia (nr zimowania i co chcemy w jakim kolorze, rozmiarze) a także informujemy ze jako członkowie grupy na Facebook/czytelnicy bloga EVERYTHING ALIEXPRESS mamy zniżkę. Po uzgodnieniu detali, sprzedawca zmieni cenę i wtedy płacimy za zamówienie.

Jakość jak najbardziej bardzo dobra, powiedziałabym ze nawet lepsza niż TH które zamówiłam wcześniej od tego sprzedawcy - moja recenzja znajdziecie na grupie i moim blogu: TUTAJ
Bawełna z domieszka, około 10-20% elastyny ale nie jest to sztuczny materiał jak w tych tanich polówkach. Materiał dość grupy, miękki i przyjemny w dotyku i moim zdaniem bardzo dobrej jakości. Logowana z metkami i firmowym woreczkiem. Maz normalnie nosi L i taki tez zamówiliśmy - pasuje idealnie. POLECAM !!
To już mój kolejny zakup u tego sprzedawcy, pewnie pamiętacie także komplet dresowy i bluzę z kapturem RR POLO - super jakość od tego samego sprzedawcy, ich recenzje znajdziecie na moim blogu: TUTAJ

PAMIĘTAJCIE - Abu otrzymać zniżkę kupujemy do momentu, aż pojawi się płatność kartą. Nie płacimy, wychodzimy z zamówienia. Piszemy do sprzedawcy żeby zmieniła cenę bo jako członkowie grupy na Facebook/czytelnicy bloga EVERYTHING ALIEXPRESS macie zniżkę. Ona zmienia, co będzie widoczne w zakładce "my orders" i dopiero wtedy płacimy.

Śledź nasze wpisy i recenzje pod tagiem #everythingaliex

#aliexpress #zakupyzaliexpress #zakupyzchin #zakupy #itemyzchin #recenzja #chinskiecuda
EverythingAliex - RECENZJA – Lacoste Męski Polo T-shirt z AliExpress i 10% ZNIŻKI Dla...

źródło: comment_7vGg1j525btg1NLeBiwM7UNjrVM6TECo.jpg

Pobierz
  • 12