Wpis z mikrobloga

@1984: Nie twierdzę, że zdrowe nietoperze nie są łagodne. Jednak chore osobniki potrafią #!$%@?ć człowieka choćby w palec. A że rana jest niewielka i nie bardzo boli, to ludzie najczęściej to ignorują, tj. przemyją najwyżej wodą utlenioną. Niestety to nie pomaga i kończy się tragicznie.

A na przyszłość, nie rozpoczynaj dyskusji od zwyzywania rozmówcy...
  • Odpowiedz
Żeby nietoperek was #!$%@?ł to musicie być ultra debilami.


@1984: a wiesz, ze ludzie umieraja nie tylko po ukaszeniu na wsciekliznie tylko po samym kontakcie wdychajac powietrze w miejscu w ktorym leza odchody nietoperzy o ktorych mozesz nie wiedziec wchodzac do jaskinii i umrzec w #!$%@? cierpieniach? no wlasnie wiec to ty jestes ultra debilem i zamilcz kolejny pseudowykopowy ekspercie za 3 grosze
  • Odpowiedz
@Dobre_bo_z_Marcepanem: #!$%@? teraz wam opowiem historie w mojego życia. jakieś 3 lata temu mieszkałem jeszcze na wiosce :) w nocy sobie spookojnie spałem w moim PRLowksim bloku. Pewnej nocy słysze takie "ŁUB ŁUB ŁUB JEB JEB JEB" między żaluzjami a oknem, mówię sobie na #!$%@? pewnie jakiś duży ćem wleciał, nie przejmuje się zbytnio, wkońcu to wieś. ale znowu takie "JEBJEBJEB!!" słyszę. tylko, że głośniejsze mówie co to #!$%@? jest jakiś
clickPLUS - @Dobreboz_Marcepanem: #!$%@? teraz wam opowiem historie w mojego życia. j...

źródło: comment_1Uhb32m7h699vwQWx8kilvtb19uoqYJw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz