Wpis z mikrobloga

może lubi mieć się do kogo odezwać, zawsze pogadać. wiem, że to na wykopie nowość nie być zamknoętym w sobie


@osaaldona: Bo nie ma wcale forów założonych właśnie po to, żeby łączyć ludzi z Islandii, nie można sie z nikim skontaktować, taka wielka to wyspa i niedostępna, internetów nie ma. Poszukać wystarczy i macie polski serwis z ogłoszeniami, rozmowami i #!$%@? jeszcze, jak w każdym kraju ( ͡° ͜ʖ
@osaaldona: no a taka zbiórka singli z internetów to albo będzie coś w rodzaju pug'ów w wowie - "rób to co chcę a nie każę albo kick" - i nie mówcie że to nierealne, wow to tak samo internet jak zbiórki...
@cirilka: Wot? :D "wiem, że trzeba zabrać więcej kasy na żarcie" napisałem jako odpowiedz na "najwyraźniej nie przejechałeś się jeszcze na kimś z internetów" w razie wyjazdu. Pogadać to sobie pogadaj na forum
@Sanctum_Officium: no i co potrolluję se bo co można innego robić na ciągu zer i jedynek który zastępuje uzależnionym od internetu rozmowę a mi da jedynie większą tęsknotę za poznaniem kogoś ciekawego i zwiedzeniem ciekawych miejsc. Dostanę bana i dostanę #depresja.

A co do tego forum to albo przynosisz mu hańbę swoją antyreklamą albo nie znajdę nic tam dla siebie oprócz możliwości potrollowania.