Wpis z mikrobloga

@Ze_Arcadio: Neuer ok, ale

Dlaczego mam Hummelsa i Sancheza nie liczyc skoro przed Euro zostali zawodnikami Bayernu?


@Ze_Arcadio: Bo nie zagrali w tym klubie ani sekundy, ja w swoim #eurogole uznaję klub zawodnika w jakim ostatnio wystąpił przed turniejem bo to najbardziej logiczne. Rozumiem że kibice Bayernu mogą mieć satysfakcję że ich nowi zawodnicy grają dobrze, ale sam Bayern przyczynił się do tego - żeby być
  • Odpowiedz
@Minieri poniekad masz racje, tak jak napisalem wczesniej, zalezy jak na to patrzec. Skupiajac sie na samym klubie to moge sie z Toba zgodzic jesli chodzi o ta dwojke (chociaz Hummelsa to Bayern wychowal ale wiemy jak jest). Jednak skupiajac sie na samych zawodnikach to trzeba przyznac ze zawodnicy Bayernu tez blyszcza na tym euro i ta dwojka w ten sposob rozpatrujac sprawe tez juz do nich nalezy. :)
  • Odpowiedz
@Ze_Arcadio reasumujac Bayern sie nie przyczynil fizycznie do ich formy, ale ten sam Bayern ma w ich postaci b. dobrych zawodnikow na tym euro. :) ja Cie rozumiem, i mysle ze Ty teraz mnie również.
  • Odpowiedz
i ta dwojka w ten sposob rozpatrujac sprawe tez juz do nich nalezy


@Ze_Arcadio: No właśnie sęk w tym że nie, niezależnie jak na to spojrzysz. Tak jak pisałem - Bayern nie ma nic do ich (Hummelsa i Sanchesa) występów na Euro, a tymczasem można powiedzieć że Juventus ze swoimi Buffonem, Barzaglim, Bonuccim, Chiellinim + jeszcze dodatkowo Conte na ławce to praktycznie wszystko Juventus.

Tak, rozumiem o co tobie chodzi,
  • Odpowiedz
@Minieri otoz to, ze mam satysfakcje i wynika ona z myslenia o przyszlym sezonie, jednak w zadnym wypadku nie przypisuje ich sukcesu Bayernowi. Nie mniej jednak dalej uwazam ze przez liczacych statystyki moga byc zaliczani do Bayernu bo zaczynajac te miatrzostwa byli juz jego zawodnikami :) moze sie myle, pozno jest :) ale nie da sie ukryc ze nawet bez tej dwojki zawodnicy Bayernu w mojej ocenie nie odbiegaja od tych
  • Odpowiedz
@Ze_Arcadio: Nie zapominaj o Juve ;) Wszystko wyjdzie w praniu jutro w meczu Włochów z Niemcami, a przypomnę że Niemcy z Włochami w meczach o punkty nie wygrali nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz