Wpis z mikrobloga

Wszystkim tym, którzy chcieli trochę postreamować swoje gry w CS:GO na Twitchu a nie mogli bo ,,hurr durr streamowanie tylko od i5 ale to też biedacko, najlepiej i7 za 2 kafle z komunii" to polecam pobranie najnowszej bety Nvidia Geforce Experience.

Nie wiem czy dopiero w becie pojawiła się możliwość streamowania ale zaciekawili mnie tym wysyłając do mnie maila. Pobrałem, spróbowałem, odpaliłem jakość 720p w 30fps(można ustawić więcej i 60fps) i jest naprawdę spoko. Do tego bez żadnych ustawień nagrywa dźwięki z gry, Teamspeaka i naszego mikrofonu jednocześnie.

U mnie problem polegał na tym, że mam procesor i3 i nie aż tak dobry upload - 7mb. Mimo ogarniania wielu poradników z przeliczaniem bitrate dla OBS'a - zawsze ściny albo jakieś inne cyrki. Tutaj poszło od razu i jak na taki sprzęt to jakościowo jestem bardzo zadowolony + przede wszystkim nie mam praktycznie żadnych spadków FPS.

Dlatego polecam gorąco - karierę streamera 24/7 pewnie ciężko będzie na tym zrobić(chociaż obsługuje overlaye, nie obsługuje scen chyba) ale zawsze coś. ;)

#csgozvojakiem #csgo
  • 8