Wpis z mikrobloga

Ostatnio sporo się mówi i pisze o hejterach, myślę że najbardziej znane są wypowiedzi blogera Kominka, “artysty” Cezika czy też redaktorek z portalu gazeta.pl, który wraz z wykop.pl jest w czołówce polskiego hejterstwa.

No i się zaczęło – Wykop eksperci zarzucili mi hipokryzję – mimo iż w komentarzu jasno stwierdziłam iż sama nie należę do szczupłych.

Mam skłonności do tycia i co za tym idzie nadwagę, ale kiedy mi na tym zależało i kiedy miałam czas to utrzymywałam szczupłą sylwetkę, bo po prostu mało jadłam i uprawiałam sport – pływałam, jeździłam na rowerze, chodziłam na siłownię.

Gdy poszłam na studia przestałam mieć czas na cokolwiek poza pracą i nauką. Przestałam uprawiać sport, jadłam byle co, byle kiedy, byle gdzie – nigdy nie myślałam, że będę się stołować w takich przybytkach jak Picolo, czy naszej wydziałowej stołówce, gdzie “żarcie”, bo inaczej tego nazwać nie można, jest ohydne – ale miałam do wyboru albo to albo godzinami umierać z głodu – a to nie sprzyja skupieniu uwagi.

Z pełną premedytacją poświęcam zdrowie, kondycję fizyczną dla nauki. Poza tym mało mnie obchodzi to czy jestem atrakcyjna fizycznie czy nie.

http://platyna.org/blog/2013/07/10/hejterzy-grubasy-i-inne-stworzenia/

~Platynka

#pdk #irc #platyna jedna z najpiękniejszych #rozowepaski na wykopie
G.....e - Ostatnio sporo się mówi i pisze o hejterach, myślę że najbardziej znane są ...

źródło: comment_uE7rgXMGhhXg4QRCsy6vE4fCj0X2w6cd.jpg

Pobierz
  • 7
@kiszczak: Sponio. Pijesz do mnie lecz po mnie to spływa, bo sam jestem bardzo inteligentnym człowiekiem. Zwyczajnie inni (tutaj ty) nie potrafią zaakceptować tego, że ktoś może żyć inaczej (brać narkotyki, czy żartować sobie z rzeczy poważnych, ergo pseudoafera samolotowa). Masz do tego prawo jak ja mam prawo dobrze wspominać bekę z Platyny.