Wpis z mikrobloga

@zupa_z_kasztana: Opakowanie odbiera Ci przyjemność używania? Serio? Ja myślałam, że opakowania służą do przechowywania, a nie sprawiania przyjemności. Teraz już rozumiem dlaczego tak wiele kosmetyków to szmelc - liczy się ładne opakowanie, a nie to co jest w środku.
@zupa_z_kasztana: Ale Ty nigdzie nie napisałaś, że się wysypuje. Nie ma nic złego w podmianie, chodzi tylko o to, że ma być ŁADNE, a przecież na pierwszym miejscu powinnaś zaznaczyć funkcjonalność w takim wypadku.
@ziemniaczana_krolewna: Przede wszystkim zależy do czego ma służyć (w ładne ubranie też się da zapakować ziemniaki) ( ͡° ͜ʖ ͡°) A po drugie jakbyś nie zauważyła, to 99% opakowań jest ładnych, bo są tworzone pod kobiety. Argumenty z tyłka to Ty wyciągasz: najważniejsze, że ładne - olać czy się wysypie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Catttana:

99% opakowań jest ładnych, bo są tworzone pod kobiety.


Pracuję przy projektowaniu rzeczy i tak, opakowania są ładne, bo ludzie kupują oczami. Nie, nie tylko kobiety, więc wsadź tą zmyśloną statystykę z powrotem tam, skąd ją wyciągnęłaś. Ładnym opakowaniem można stworzyć wrażenie ekskluzywności albo nowoczesności produktu, ładne opakowanie zwyczajnie sprzedaje.

najważniejsze, że ładne - olać czy się wysypie

Tutaj masz sytuację odwrotną - opakowanie brzydkie i niezbyt funkcjonalne ale produkt
@zupa_z_kasztana: Trochę czasu już minęło, ale z własnego doświadczenia wiem, że nie znalazłaś jeszcze pudełka ;D. Ogólnie jest z tym spory problem, bo większość pudełek jest badziewnych i nadają się tylko do tego żeby stały sobie na półce. Niestety nie mam zapasowego pudełeczka, które mogłabym Ci wysłać, ale ja zawsze kupuję słoiczki po pudrze Everyday Minerals. Sprzedaje je jedna osoba na allegro, ale niestety nie ma teraz aukcji :<. Napisz na