Wpis z mikrobloga

Mirki, Mirabelki proszę pomóżcie! Właśnie rozkminiamy z żoną gdzie spędzimy wakacje w tym roku. Jesteśmy małżeństwem po 30-tce , z dwójką dzieci (1,5 roku i 8 lat). Zaczynamy się już sprzeczać, wspólny mianownik to, że spędzamy w Polsce. Pierwszą opcję były Mazury, później była opcja polskie morze okolice Miedzyzdroje, ja jestem za polskimi górami. Myślałem o Szklarskiej Porębie, Karpacz a może Zakopane, w każdym bądź razie góry. Zdecydowaliśmy że wrzucam ankietę na wykop i Wy decydujecie gdzie jedziemy :) PS. Mazury raczej wspólnie traktujemy jako alternatywę, ponieważ mamy blisko i tak kilka razy w sezonie spedzamy czas w tych okolicach, ale jak macie warte polecenia miejscówki na tydzień wakacji z dzieciakami to jesteśmy otwarci na propozycje. :)
#ankieta #wakacje #polska

Gdzię spędzić wakacje z żoną i dwójką dzieci (1,5 lat i 8lat)?

  • WARMIA i MAZURY 35.8% (44)
  • POLSKIE MORZE (gdzieś miedzy Świnoujście a Ustka) 22.0% (27)
  • POLSKIE GÓRY 42.3% (52)

Oddanych głosów: 123

  • 16
@sarcev: jedzcie w gory! Nawet sie nie zastanawiajcie. Nad morzem ceny teraz wysokie, naciaganie na kazdym kroku, a i mozna dostać zajoba na plaży. W górach jest co zwiedzac, mozna pochodzic, baza wypadowa do czech itd. A woda tez sie znajdzie.