Wpis z mikrobloga

@smyl: ja trafiłem 1 kupon 6%, pierwsze dni padały u mnie 30 i 20 pkt, później mam wrażenie że coraz gorzej. Dziś 1x10 pkt i 2x nic. Bawię się tylko na 1 koncie.
@smyl: Mi już leci całą dobę losowanie bo nie myślałem że aż tyle czasu to zajmuje i zniżki pojawiają się około 7 rano. Myślę że wtedy pojawiają się też nagrody rzeczowe ale nawet z pierdyliardem multikont trzeba mieć nieziemskiego farta by coś trafić, opóźnienia przy losowaniu są tak duże że zanim wszystkie kupony się wyczerpią to zdąży zalosować może 10 razy.
@Reggy: bo np. w poprzedniej loterii kilka/kilkanaście osób z samego wykopu wygrało nagrody rzeczowe o kuponach nie wspominając... Teraz nie dość, że liche kupony (poprzednio były 2/4, 5/10 itp) to jeszcze w cale nie lecą praktycznie.
Podpucha jak loteria paragonowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym strona BG jak i ta loteria to porażka jakaś od strony technicznej muli i po 2-3 losowaniach się zacina.
@Dezynwoltura: samemu w końcoworocznej loterii wygrałem Ulefone Paris, ale to zmienia faktu, że takie loterie są robione przez Banggooda z dobrego serca (albo jak kto woli: marketing), może i nieudany trochę, ale to nie jest w jakimkolwiek stopniu oszustwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@smyl: Juz lepiej w loterii monetkowej zagrać na Aliexpress. Ostatnio nieźle monet zdobywało się w losowaniu dzięki którym już z 8 zamówień zrobiłem typu wiatraczki, futerały, szkła, mocowania do kamery za kilkanaście groszy.