Wpis z mikrobloga

Czy też uważacie że #czarnolisto powinno nie blokować możliwości pisania tylko być jedynie taką formą pogardy że piszesz, pokazuje ci się że mam cię na czarnolisto i twój komentarz jest odkryty zarówno u mnie jak i u ciebie, ale da się go przeczytać? A jeśli chodzi o wpisy to powinno mi pokazywać "wpis ukryty" a mógłbym go odczytać. Trochę mi się uzbierało i wykop świeci pustkami.

I jeszcze jedno - znacie jakiś dobry sposób organizowania #czarnolisto inny niż regularna #amnestiaczarnolisty? no że np. zapisuję sobie że ten mnie obraził sromotnie i nawet amnestia go nie obejmuje a ten w 1 minutę wyspamował cały limit i powinienem go jak najszybciej usunąć?
  • 2
Czy też uważacie że #czarnolisto powinno nie blokować możliwości pisania tylko być jedynie taką formą pogardy że piszesz, pokazuje ci się że mam cię na czarnolisto i twój komentarz jest odkryty zarówno u mnie jak i u ciebie, ale da się go przeczytać?


@cirilka: Nie bardzo rozumiem, ale w ustawieniach możesz włączyć osobom z czarnej listy możliwość pisania pod Twoimi wpisami.

Jest też opcja dostawania albo niedostawania powiadomień od osób z