Wpis z mikrobloga

@JogurtMorelowy: Dla mnie takie coś jest po prostu przykre i jest przykrym świadectwem tego co niektóre kraje zrobiły ze sobą. Co innego powołać jednego murzyna (my też swojego mieliśmy) a co innego gdy kraj reprezentują imigranci, którzy nawet czasami języka nie znają. Ja bym wolał mieć drużynę swoich, obojętnie jak #!$%@?ą niż ludzi którzy nie wiadomo kogo i dlaczego reprezentują.
L.....e - @JogurtMorelowy: Dla mnie takie coś jest po prostu przykre i jest przykrym ...

źródło: comment_5SlZRDZumx3uYS92T0bi8xEhaYrlvfiN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Ale czy Ty nie rozróżniasz najemnika Olisadebe od tych Francuzów, których wklejasz? Który nie mówi po francusku? Oni nauczyli się grać w piłkę we Francji, nierzadko również tam urodzili. Dlaczego mieliby reprezentować Kamerun?
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Nie zapomnij krytykować Cionka na mirko zatem.
Mieszkasz w kraju, który po raz pierwszy w swojej tysiącletniej historii jest jednolity narodowościowo, bo Żydów wymordowano w obozach, Niemców wysiedlono, a Ukraińców porozrzucano w ramach akcji "Wisła" i wydaje Ci się, że to jedyna możliwa sytuacja i wszędzie na świecie tak powinno być. No niestety, świat jest bardziej złożony.
  • Odpowiedz