Wpis z mikrobloga

@chromatografia: ahahaha nie załapałaś /głównego/ żartu słoneczko, jesteśmy na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) tu sie na wszystkich mówi prawaki lewaki

ty serio odpowiedziałaś chyba i prychłem tak że wydałem słyszalny głos ( ͡° ͜ʖ ͡°) edit: w sumie to się dalej śmieje xD
ahahaha nie załapałaś żartu słoneczko, jesteśmy na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ZapachLata: Dziękuję zielonko za uświadomienie.

tu sie na wszystkich mówi prawaki lewaki


@ZapachLata: Cholera, chyba muszę oddać bordo, bo byłam przekonana, że tak robią raczej niziny umysłowe z odmętów głównej. Ponownie dziękuję za cenne rady, wiesz jeszcze coś na temat tego portalu, czego sama nie wiem? Nauczaj!

edit: w sumie to się dalej śmieje
Cholera, chyba muszę oddać bordo, bo byłam przekonana, że tak robią raczej niziny umysłowe z odmętów głównej.


@chromatografia: no albo nie załapałaś żartu i masz spięte poślady, miałbym pod ręką sir Gregora Clegane to bym wysłał go do ciebie by ci przemówił co i jak xD

Na zdrowie :)


dzięki bo prychłem jak sobie wyobraziłem że ktoś to wziął na serio xD
bo zdaje sie że powiedziałaś że margery to prosiak a potem zignorowałaś pytanie. #logikarozowychpaskow ?


@ZapachLata: To prędzej #logikaniebieskichpaskow, jeśli myślisz, że siedzę tu tylko dla Ciebie i nie mam nic ciekawszego do roboty, niż komentowanie Twoich postów w nieskończoność.
Zwłaszcza, że edytowałeś posta po tym, jak go odczytałam (nieładnie), więc żadnego pytania nie widziałam- logiczne więc, że nie mogłam na nie odpowiedzieć.
I nigdzie nie napisałam, że Margaery to
@chromatografia:

I nigdzie nie napisałam, że Margaery to prosiak.


"ona zawsze przypominała z twarzy prosiaczka"

żadnego pytania nie widziałam


śmiało możesz odpowiedzieć teraz

niż komentowanie Twoich postów w nieskończoność.


a jednak komentujesz jak ci odpowiada ()
"ona zawsze przypominała z twarzy prosiaczka"


@ZapachLata: To według Ciebie ma taki sam wydźwięk, co "Margaery to prosiak"? Już dawno zaczełam podejrzewać, że z Tobą to tak średnio, a teraz zaczynam się w tym utwierdzać.

śmiało możesz odpowiedzieć teraz


@ZapachLata: Mogę, ale

a jednak komentuje jak mi odpowiada


xD

Nie histeryzuj, że nie odpowiedziałam Ci na jakieś nieistotne pytanie gdzieś tam, inni wykopowicze nie są tutaj wyłącznie dla Twojej radości