Wpis z mikrobloga

KOSTEQ64 VS PIOTR-ZBIES

Pojedynek pod koszem jest mega ekscytujący. KAJ jednak powinien mieć ogromne problemy przeciwko Wiltowi i to go powinno zamknąć. Niby jest pomoc ze strony Mikana ale po drugiej stronie jest Kevin. Przekonuje mnie gra Celtem i jednak pod koszem powinno być szybko i bezproblemowo dla Kostka. Nie unikniemy rodzinnej batalii Vince'a z T-Maciem. Tutaj stawiam na Cartera, po prostu był efektywniejszy zespołowo, Tracy miał kilka tych sezonów(też ubolewam nad jego karierą). Kawhii i jego osoba... niby Piotek broni się statystykami co do zbiórek ale widząc grę Leonarda mogę uznać, ze zniszczyłby pod koszem Hilla czy Baylora. On jest mutantem, wybrykiem natury na dzisiejsze czasy(o starych nic nie mówiąc nawet). No i Kukoc na rozegraniu, ja go nawet lubię ale po prosu tutaj mi to nie działa. Nie ma tej strzelby pokroju MJ która korzystałaby z tego idealnie. CP3 powinien sobie z nim poradzić. Wygrywa Kosteq

BURBONEK7 VS APPYLAN

W końcu Nash wykorzystany lepiej niż u mnie. TO fajnie moze u kolegi zadziałać z do spółki z Pippenem i KG. Właśnie pojedynki KG z Duncanem i Pippenem na Currego(szanuję, mimo finałów ale Scottie by się nim dobrze zaopiekował) dałoby nawet zwyciestwo w spotkaniu lecz... Totalnie nie rozumiem odpuszczenie Barkleya, przecież on pomimo bycia niedocenianym zniszczy oba kosze będąc bez obrony. Pod koszem jednak większe szanse daję dla Parisha i nawet AI z ławki(świetny ruch) mozę nie wystarczyć. Wygrywa Appylan

JNK21 VS VOJTAZZZ

Rozumiem brak czasu i staram sie przejrzeć poprzednie gry Vojtazzza, niszczył swoją grą rywali(pozycja w grze sama o sobie mówi) ale... Pod koszem w KOŃCU DH12 wygrywa, to bezsprzeczne dla mnie. Mając Rodmana pod sobą i stawiając na niego Gasola to brzmi nieźle ale niewystarczajaco dla mnie. Melo i Mullin na Dr. J to TEŻ ZA MAŁO. Jordan mógłby bronic każdego na pozycjach 1-4 ale pójdzie na dół i zajmie się Magiciem. Ale jest Iggy, on moze spowodować sporą róznicę w koncówce i tutaj po krótkich opisach jednak wszystko lepiej wygląda dla Jink21

AVENERGAL VS MIROSLOW_SUCHOKLATES

W końcu Laimbeer tutaj też ładnie wygląda. Jak ja się jaram moimi draftami na lepsze wykorzystanie xD Ale skład Ave dla mnie niszczy. Payton grający z LBJ, Ewingiem... Laimbeer który moze skoczyć do obwodu. TO byłoby fajne gdyby nie ten deal z Durantem. Jezu, jak on daje boosta drużynie Mirosława. Pojedynek z LeBronem, zajęcie go by rozgrywać pick n roll Stocktona z Listonoszem. Na PF dla mnie Bill robi robotę, w ataku czy nie ale jest dla mnie niedoceniany i wygrywa pojedynek. Wchodzący Wilkins czy Big Ben jeszcze bardziej zamęczą Nergala i nawet z grającym LeBronem jak w finałach jest to nie do zatrzymania. Suchoklates wygrywa

PAROOOW VS KTOSTUJESTDIESLEM

Świetne powstrzymanie Birda i Big. O. To moze wypalić mając jeszcze w zanadrzu dwie wierze które o dziwo dają radę w erze small ballu. Skromnie powiem że paroowa ma chyba najlepszy skład na majstra tutaj.
Jednak Diesel nie jest osamotniony, Ma Sheeda który jest dla mnie bardziej dynamicznym graczem i moze trochę bardziej wymusić bieganie za nim przez dwie czarne wieże. Ale dół jest dla mnie pewniejszy, nawet wyłączony Robertson pozwala dieslowi robić dobry efekt w ataku. Bowen w defensywie jest dobrym ruchem(chyba jednym z najlepszych z tych czarnych ludzi od roboty, jak Makelele w Realu) i Drazen... Na niego paroow nie ma nikogo, niby jest Thomas ale ile będzie on miał sił? Wieje tutaj remisem, mocnym remisem i przychylałbym się ku zwycięstwu paroowa jednak liczę na błysk ze strony Drazena i Sheeda. Tak po prostu, po ludzku. Ktostujestdieslem wygrywa(wybacz parooow :<)

#mirkodraftnba