Wpis z mikrobloga

To trochę druga sprawa. Jednak jeśli już wyskoczył w koszuli, to jasne, że będzie mokry. Niestety, tak to działa :( On ma dodatkowo nadwagę, co tylko przeszkadza.


@DywanTv:
niemożliwe, ktoś się spocil podczas upału, normalni ludzie tego nie robią.

@gaska:

Jest proste rozwiązanie:
- Odpowiednia koszula na której nie widać tak bardzo plam,
- Można się przebrać (nawet kilka razy)
- Można spróbować to ukryć - np marynarka
@Turysta10: Zapominamy o jednym - polityk tez jest człowiekiem i może o takich rzeczach nie pomyśleć. Co nie świadczy o zezwierzeceniu, a co najwyżej braku przewidywania. Ale tutaj mamy bardzo prosty temat: op nie jest pisowskim trollem, więc wszystko co nie jest zwiazane z partia, która ma promowac jest złe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co nie świadczy o zezwierzeceniu, a co najwyżej braku przewidywania.


@gaska:

Rzeczy o których pisałem wyżej. Sam próbowałem nie raz. I działają.

Zgadzam się z Tobą to nie jest "zezwierzęcenie". Ale "braku przewidywania" to jest zbyt delikatne określenie.
Olbrzymie wydarzenie medialne. Ten człowiek był prezydentem dużego kraju Europejskiego. Jeśli on nie potrafi myśleć to powinien mieć kogoś w zespole od tego.

A co do przewidywania. Jest XXI w. łatwo rozwiązać problem.
@Turysta10 Oczywiście, że taka sprawę da się rozwiązać i to na kilka sposobów. Piję jednak do retoryki, która tutaj zastosowano. To nie jest zezwierzecenie tylko brak przewidywania i szukania rozwiązań. Można dodać, pr-owa wpadka. I tyle. PiSowskim trollom zawsze jednak jest mało i muszą obrzucac błotem ot tak, dla zasady.
@gaska: OK, rozumiem twoją wizję. Czy on jest PIS'owskim trollem. Nie wiem - nie chce mi się sprawdzać ;-)

Zaciekawiło mnie to zdjęcie bo kilkakrotnie byłem w podobnej sytuacji. Ale na dużo mniejszym poziomie. I nawet tam nie pozwolił bym aby ktoś z mojego zespołu tak wyglądał.
@Turysta10: Gwarantuję Ci, że jest, już widziałam wiele postów od tego użytkownika utrzymanych w podobnym tonie.

Jasne, pot jest nieestetyczny i spotykając się z ludzi powinniśmy starać się zrobić wszystko, żeby wyglądać profesjonalnie, nawet jeżeli będzie nas to więcej kosztować i wymagać większego zaangażowania czasu.