Wpis z mikrobloga

TheWarOwl (youtuber - 900k subów), mówi o chorych stawkach za reklame stron hazardowych i tłumaczy dlaczego nie chce z takimi współpracować. Jak dla mnie mega szacun, bo ciężko zrezygnować z tak dużej i tak łatwej kasy. A u nas mamy Izaka który reklamuje csgodiamonds z którym związana jest ostatnia afera ( ustawiane losowania w zamian za reklame na twichu przez jednego streamera). Izaka który nie raz podkreślał, że ma świadomość iż zdecydowana większość jego widzów to dzieciaki. Nie przeklina w filmach bo czuje odpowiedzialny za nich. Za ich rozwój/wychowanie. Z drugiej strony nie ma skrupułów żeby reklamować takie strony i zachęca do rejestracji przez reflinka.
#csgo #hazard #ciekawostki
zackson - TheWarOwl (youtuber - 900k subów), mówi o chorych stawkach za reklame stron...
  • 18
  • Odpowiedz
a co do izaka to w polsce musi trzepac hajs poki ktos wogole sie nim interesuje w dodatku przelicza sobie euro i dolce na zlotowki wiec zbiera kapital, ogolnie nie ma co sie przejmowac bo jak ktos nie ma mozgu albo starzy nie wychowuja z szacunkiem do pieniadza to ich problem
  • Odpowiedz
ogolnie nie ma co sie przejmowac bo jak ktos nie ma mozgu albo starzy nie wychowuja z szacunkiem do pieniadza to ich problem


@bipolar-disorder: Uważasz że 10/14 letnie dzieciaki powinny być na tyle rozsądne żeby zrozumieć czemu hazard do którego zachęca idol jest zły? Żeby zaszczepić komuś szacunek do pieniądza potrzeba czasu, oni się dopiero uczą a rodzice też wszystkiego nie dopilnują. Pełen szacunek dla Warowl.
  • Odpowiedz
@wungiel: Jak ktoś nie rozumie dlaczego hazard jest zły, to chyba nie powinien oglądać takich streamów? Przecież CS:GO to nie gra dla dzieci. A jak ktoś ogląda to jego sprawa czy #!$%@? mu się życie czy nie. Martwicie się #!$%@? o jakieś gówniaki z wypranym mózgiem a tak na prawdę chcecie tylko najechać na kolesia który zarabia dużo kasy. Idźcie na ulice bronić ich przed sebkami którzy wciągają dzieci do więzienia/nałogu.
  • Odpowiedz
Przecież CS:GO to nie gra dla dzieci.


@Knax: Papierosy też nie, a jednak popalają. To my- dorośli jesteśmy za nie odpowiedzialni, bo to niedojrzali ludzie.

Idźcie na ulice bronić ich przed sebkami którzy wciągają dzieci do więzienia/nałogu


W czym seba uliczny jest gorszy od seby internetowego? Efekt ten sam, hazard to nałóg.
  • Odpowiedz
Papierosy też nie, a jednak popalają. To my- dorośli jesteśmy za nie odpowiedzialni, bo to niedojrzali ludzie.

@wungiel: No to nie pozwalaj swoim dzieciom oglądać cs:go... Ty próbujesz najeżdżać na izaka tak jakby on był temu winien że go dzieci oglądają. Tak jakbyś miał pretensje do producentów papierosów o to że twój dzieciak palił ich papierosy.

W czym seba uliczny jest gorszy od seby internetowego? Efekt ten sam, hazard to nałóg.
  • Odpowiedz
Tak jakbyś miał pretensje do producentów papierosów o to że twój dzieciak palił ich papierosy.


@Knax: Idiotyczna analogia. Miałbym pretensje do tego kto mu je sprzedał/udostępnił.

To że do internetowego seby dzieciak trafia sam, z własnej woli.


U ciebie w mieście chodzą sebixy po domach i wciągają dzieci za bramę? xD

Wg. twojej logiki ofiary pedofilii są ofiarami na własne życzenie...
  • Odpowiedz
@wungiel: Co ja #!$%@? pacze XD Idiotyczna analogia... Jesteś typowym polaczkiem który nie potrafi wychować i dopilnować dzieciaka a później płaczesz że ktoś mu coś sprzedał. Tak, nie wiem czy wiesz ale sebixy nie siedzą w internecie tylko chodzą po ulicach i szukają "kolegów".

PS. porównanie izaka do pedofili to jest #!$%@? takie dno umysłowe że nie wiem jak to skomentować... Nie próbuj używać "mojej" logiki.
  • Odpowiedz
@Knax: Co ty się #!$%@?łeś tak do tego izaka? Czy ja gdzieś o nim wspominam? Rozumiem że to może być twoje internetowe guru ale tematem jest hazard generalnie? Załapałeś misiaczku?
  • Odpowiedz
@wungiel: Płaczesz pod tematem gdzie OP jeździ po izaku, że 10-14 dzieci nie są rozsądne. Czy to izak czy nie można tak powiedzieć o każdym kto reklamuje te strony. Nikt nie reklamuje tego przy podstawówce tylko na #!$%@? steamach gier 18+. Jak jakiś gówniak to ogląda to mi to wisi czy #!$%@? sobie życie czy nie. Rodzice nie pilnują to tak się dzieje. Zamiast jeździć po tych którzy to reklamują popatrz
  • Odpowiedz
Nikt nie reklamuje tego przy podstawówce tylko na #!$%@? steamach gier 18+.


@Knax: Serio? Nie widziałeś na YT filmików zachęcających do grania których obejrzenie nie wymaga pełnoletności?

Zamiast jeździć po tych którzy to reklamują popatrz a tych którzy powinni bronić przed tym dzieci.


Właśnie pochwaliłem postawę osoby która się wyłamała ze schematu i #!$%@? nakręcanie dzieci na hazard mimo ciekawych ofert. Czytanie ze zrozumieniem sztuką jest.
  • Odpowiedz
Serio? Nie widziałeś na YT filmików zachęcających do grania których obejrzenie nie wymaga pełnoletności?

@wungiel: No nie widziałem, może inne filmy nam proponuje. W internecie nie ma czegoś takiego jak "niedostępne dla nieletnich". Jeśli dajesz dostęp do internetu dla dziecka, to albo uważasz że jest wystarczająco odpowiedzialne, albo ściśle mu go kontrolujesz. Myślisz że jak jest powiadomienie o 18+ to mniej realnie nieletnich to obejrzy?

Właśnie pochwaliłem postawę osoby która się
  • Odpowiedz
Myślisz że jak jest powiadomienie o 18+ to mniej realnie nieletnich to obejrzy?


@Knax: Przecież to ty powiedziałeś że hazard jest reklamowany tylko na streamach +18 xD

Wydaje mi się że dalsza dyskusja nie ma sensu, sam nie wiesz co masz na myśli. Cześć.
  • Odpowiedz
"a rodzice też wszystkiego nie dopilnują"
EEEEEEEEEEEEE GURWA JAK ?
SKAD GUWNIAK 12LAT BEDZIE MIAL INTERNETOWA WALUTE SKORO TRZEBA JA NAJPIERW DO INTERNETOW WPLACIC ?
PLX WYTLUMACZ MI TO JAK GURWA XDDDD
JA W WIEKU 12 LAT NI #!$%@? NIE WYTLUMACZYLBYM STARYM PO #!$%@? MI POWIEDZMY 10 EURO NA WIRTUALNYM PORTFELU ZEBY KUPIC JAKIS #!$%@? SKIN ALBO ZAGRAC JAKAS GURWA RULETKE LOLOLO
PREDZEJ BY USIEDLI ZE MNA POKAZALI ZE I TAK Z
  • Odpowiedz
@wungiel: Nie streamach 18+ tylko streamach gier 18+ to raz. Po drugie to ty nie rozumiesz co się wokół ciebie dzieje, może upały ci nie sprzyjają. Masz rację, dyskusja nie ma sensu bo nie masz racji.
  • Odpowiedz
SKAD GUWNIAK 12LAT BEDZIE MIAL INTERNETOWA WALUTE SKORO TRZEBA JA NAJPIERW DO INTERNETOW WPLACIC ?

PLX WYTLUMACZ MI TO JAK GURWA XDDDD


@bipolar-disorder: Wyobraź sobie że nie u wszystkich jest taka bieda jak u ciebie w domu :]

Masz rację, dyskusja nie ma sensu bo nie masz racji.


@Knax: Cudowne podsumowanie.
  • Odpowiedz