Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki!
Ktoś z was może chciałby kupić ode mnie #ps4
To co się dzieje na serwisach aukcyjnych to jest dramat. Ludzie to naprawdę tacy są głupi czy takich udają? Pal licho z tymi zmianami na telefony, "mocne" komputery, ps3, psp, sianokiszonki.
Piszą mi niektórzy jaka jest cena minimalna. Na aukcji tylko z "kup teraz".
Panie, daję 700. Panie, 800 i WEZME. Gościu obmyslil świetny plan żeby ominąć prowizję z allegro. Cuda, muje dzikie węże żeby tylko tych 20zł nie zapłacić.
Nie mam słów...
#sprzedam #allegro #olx
  • 13
@Adams_GA: Jeszcze mnie dodatkowo nerwy po meczu trzymają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Standardowo: konsola, pad, okablowanie, instrukcje, pudełko i moje konto z kilkoma grami kupionymi na własność i te z Plusa od prawie początku (od Borderlandsów i Just Cause 2 chyba). Te gry to Fifa 15, BF4 z kilkoma dodatkami, Driveclub z Season passem i dodatki do Wiedźmina.
@Boleslaw_Smiszny: bardzo tania, wrecz za tania oferta.
Sasiad sprzedal jakis miesiac temu PS4 500gb, model drugi, stan bdb, bez gwarancji sklepowej + NFS, Battlefront i LBP3 za 1299 odrzucajac dziesiatki ofert za 600zl...

Jesli nie chcesz sprzedac juz natychmiast dzis to wystaw spokojnie za 1000 - 1200zl (zaleznie od modelu)

Wystawiajac za 899 na 90% kupi ja jakis lombard/komis/sklep z konsolami, wyczysci, dopisze ze daje 30 dni gwarancji i sprzeda za