Wpis z mikrobloga

ej Mirasy, ja wiem ze mecze i reprezentacja teraz na topie, ale moze ktos pomoze
Mam problem z sasiadem, ktory jara wybitnie smierdzace fajki na balkonie. Dziwnym trafem zawsze gdy to robi do dym trafia do nas przez uchylone okno. Rozmowa nie pomogla, czy jest zatem jakis sposob z #prawo albo chociaz ##!$%@? zeby cos z tym zrobic?

Postawilem poki co plotek z podwojnej wikliny odgradzajacy nas od tych ciuli, ale to bardziej efekt psychologiczny na prosbe rozowego, zeby nie bylo ze nic nie robie. Mieszkanie kupione w grudniu, kredyt do konca zycia i #!$%@?. Najgorsze ze dzieciak mi musi to wdychac :/

#kiciochpyta
  • 29
  • Odpowiedz
jak najbardziej!


@zunzun: no chyba nie do końca, skoro doprowadziłeś kłamiąc do wyrzucenia kogoś bo za głośno film oglądał.

Świetna rada: "Panie Sędzio, ten pan pali papierosy!"

a o zakazie immisji kiedyś słyszałeś? Pewnie nie. Więc się zamknij.
  • Odpowiedz
@Adams_GA: Chyba trochę zbyt ogólnikowo podszedłem do sprawy. Nadrabiam. Ta sytuacja trwała jakieś pół roku. I nocne akcje z oglądaniem trwała non stop przez ten czas - zawsze. Byłem u gościa dziesiątki razy i prosiłem o spokój, uciszałem. Pewnego razu zdecydowałem się zareagować mocniej, wtedy debil walił w sufit pięściami prze jakieś pół godziny (była jakaś 2-3 w nocy). Wezwałem policję - nie otworzył. Poza tym gdzie napisałem, że kłamałem? Zdobyłem
  • Odpowiedz
@xtra: no swietne wyjscie, #!$%@? 3 i pol klocka na klime tylko po to, zeby czekac przy otwartym oknie az smrod sie znowu pojawi :/ - to juz lepiej tego tysiaka na jakas tansza przenosna, okna pozamykac i tez miec wzgledny spokoj, ale znowu bez swiezego powietrza :/
@Adams_GA: masz na mysli pozew o zaprzestanie danej czynnosci? orientujesz sie jakie to sa oplaty sadowe? Bo tak - jest to wybitnie
  • Odpowiedz
@sherkhaan: może i tak klimę potrzebujesz, oczyszcza powietrze, reguluje wilgotność, no i lato... możesz przecież wietrzyć gdy jest chłodniej i gdy wskaźniki pokazują czyste powietrze
za 1k przenośnią się znajdzie, a do montażu to ze 2,5k też się uda

mnie sąsiad wkurzał muzyką :> wiem jak otworzyć skrzynkę elektryczną i wywalić mu korki w brami, wystarczyła jedna taka akcja aby skończył z głośną muzą :)) wcześniej przychodziłą policja, ochrona nie raz
  • Odpowiedz