Wpis z mikrobloga

Czy jest jakaś gra która wciągnęła Was na dłużej, duuuużo dłużej? Mam problem z tym, że mega szybko nudzą mi się kolejne tytuły. Jestem graczem który grał w większość gier na różnych platformach i zastanawiam się czy to nie jest już kwestia moich za wysokich wymagań. Wiedzmina i Fallouta jakoś nie mogę dokończyć... nie chce mi się, brakuje już tego "wow" bo ilez można zabijać kolejne stwory. The Division zrobiona fabuła, misje poboczne i wbity wysoki lvl na dark zonie... też już mi się nie chce bo po co, co wiecej mogę tam zrobić?. Do meritum: czy jest jakaś gra która w waszej ocenie jest rozrywką na długi czas, zmusza do rozwoju, planowania, crafterki an długie godziny? Najlepiej online. Myślałem o EVE ale grając kiedyś w próbkę dotarło do mnie, że chyba nigdy nie dogonię ludzi którzy zaczynali grać w to lata temu. #gry #feels #przegryw #eveonline #mmorpg #wiedzmin3
  • 13
@prisk: No w EVE mógłbyś dogonić :) No, nie liczyłbym na to na początku oczywiście. Sam miałem jak Ty. Wtedy zacząłem grać w indyki (Prison Architect, Dwarf Fortress :) ) i różne wymagające gry. Wtedy nagle odzyskałem tę "frajdę" z gry. Człowiek niestety przyzwyczaja się do trudnych tytułów za gówniarza a potem większość gier robiona dla przeciętnego Kowalskiego. Dlatego nie możesz czerpać przyjemności. Usiądź do czegoś bardziej skomplikowanego i ucz się.
@prisk: Nie przesadzaj. W EvE nie jest zle. Ale to nie jest gra na single. Musisz od razu do jakiejs gildii dołączyć. A przede wszystkim mieć plan na daną postać, co chcesz nią robić. Jak skupisz się na konkretnej ścieżce to w 2-3 miesiące masz postać nie odbiegającą prawie w ogóle od tych graczy co grają po kilka lat. Oczywiście mówię o jakiejś konkretnej roli/specjalizacji.